dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wylewanie chudziaka

    W czwartek wylewaliśmy chudziaka pod płytę
    19m3 betonu B15
    Całe szczęście że piątek i sobota były deszczowe. nie trzeba było podlewać
    Od Czwartku zabieram się za rozłożenie folii i styroduru.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0107.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	413884Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0105.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	413885
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, chudziak, fundament, płyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 7, 8,9

    Etap fundamentów na tapecie. Trwa przygotowanie do zalania ław betonem, co ma nastąpić jutro. Jedyny plus, to to, że udało mi się znaleźć tańszy beton i w ten sposób udało mi się zaoszczędzić ok 2 tys zł (WARTO DZWONIĆ!). Na bloczkach betonowych też 35gr na sztuce (są za 2,95)- cena początkowa 3,80 i podobno nie dało się taniej. Swoją drogą nie wiem czy to wina gorącego okresu w budowlance, czy tego, że jestem kobietą, ale mam wrażenie, że się napraszam sprzedawcom ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, bloczki betonowe., fundament, okna, vertex Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nasza łazienka UPDATE po 2 latach po remoncie niewiele się zmieniło

  4. ...."pierwszy" beton...

    Jak już jest dziura to przydałoby się ją jakoś zagospodarować... w tym przypadku (a jest to etap powstawania law fundamentowych) potrzebne było trochę żelastwa i beton... Zgodnie z planem, w piątek 29.04 ławy zostały zalane betonem B20 a dzięki temu oczyma wyobraźni już wizualizuję sobie efekt końcowy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04_29_16.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	51,5 KB
ID:	354472"lej się betonie, lej"

    Muszę powiedzieć, że ekipa która odpowiada za ten etap prac jest dobrze zorganizowana a przy tym ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, katowice, zalewanie, ławy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Kończenie stanu surowego...

    Minęły ponad 2 miesiące od ostatniego wpisu, więc należy się podsumowanie prac wykonanych w tym czasie. Dla uproszczenia wydzielimy trzy etapy:

    1) Wykonanie prac murarskich do zalania pierwszego stropu wraz z wykonaniem "betonowego sufitu" w kuchni i jadalni.

    Kształt domu wymusił trzykrotne zalewanie stropu. Najważniejszym był pierwszy, który stanowi połącznie terivy keramzytowej 10-komorowej i stropu monolitycznego żelbetowego. Nad garażami, częścią ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, betonowy sufit, dom antka, stan surowy, teriva Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 9