dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    15 sierpien 2003

    bladym switem przyszedł smsik, od budowlanca który "jeszcze może" :lol: chodzić sprawdzać rano o 7 manometr...

    było 3,2 .....czyli jest poki co ok :D

    wieczorem dalej stało na 3,2 .....więc mam już to wszystko za soba...

    jutro nie jadę...odliczam godziny do przyjazdu mojej połowy.... :P
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 sierpien 2003


    stoi, stoi, stoi :o :o

    jakby kto nie wiedział to manometr stoi na 3,1 :D
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 sierpien 2003

    wiecie jestem pod wrazeniem działania konsultantów od instalacji, wczoraj wieczorem wysłałam meila do firmy i dzisiaj oddzwonił do mnie ich konsultant..uspokoił mnie i staneło tak: w niedzile przyjeżdza do mnie na budowę zeby sprawdzic poprawnosc wykonania instalacji :) powiedział ze z opisu wynika ze wszystko jest teraz ok...


    a jest :lol: :lol: manometr stoi :o na 3,1 : nareszcie
  4. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    W następnym odcinku butla na gaz płynny, pierwsze uruchomienie pieca oraz meble do kuchni - mocna rzecz.

    Wszystko było by fajne – ta cała budowa i mieszkanie w swoim domku, gdyby była po prostu ciepła woda. Mycie zębów, rąk czy kąpiel w wodzie zimnej bądź podgrzewanej na kuchence gazowej, nie należy do rzeczy o których marzyłem.
    Sprawa ciepłej wody rozbijała się o gaz. Nie to że Gaspol z którym ostatecznie podpisałem umowę zawiódł, zwlekał, itp. ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 sierpien 2003


    dzisiaj dostałam wspaniałą wiadomość : moja połowa wraca w niedzielę... :D hihi zobaczy chociaz te zwoje rur rzed zalaniem... :o

    na budowie nic sie nie dzieje....czekam do poniedziałku, az wroci szefo młody z urlopu...ale jest dobrze...wczoraj napompowali do 3 i dzisiaj o 7 rano bylo 3,1 :) nareszcie .....jak tak bedzie dalej to we wtorek układają styropian , i najblizszy wolny termin posadzkarza robią wylewki :lol: