dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

inż. Mamoń

  1. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Miałem kominek :-? jeszcze wczoraj, ale zauważyliśmy, że jest krzywy i kazaliśmy go poprawić. Pan kominkowy go częściowo zdemontował, pozostały smętne resztki :( ale palić wciąż można :lol: :lol: :lol:
    Na specjalne życzenie Żaby zamieszczam zdjęcie i zachęcam do krytykowania w komentarzach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



    Tamto coś na kominku to jakaś ozdoba córki (mam ...
  2. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Inż. Mamoń - REAKTYWACJA

    O nie moi drodzy - tak to my się bawić nie będziemy. Chwilkę mnie nie było i mój dziennik spadł na 341 pozycję :-? :-? Miejsce 340 jeszcze mogłem znieść, ale 341 co to - to już nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i w związku zez tym postanowiłem coś tutaj naskrobać.

    Powiem Wam, że ponad rok już mieszkamy, a dopiero dwa tygodnie temu po raz pierwszy wjechaliśmy samochodem do garażu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...
  3. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Oj nieładnie :-? tak się naśmiewać w komentarzach 8) :lol:

    Oto sprawozdanie z soboty i niedzieli. W sobotę jako pierwsi pojawili się podbitkowcy i zaczęli rozstawiać swoje rusztowania. Pogadałem z nimi o tych cholernych kołkach, których nie można dostać (pytałem w wymianie doświadczeń). Później przyjechał kaflarz-partacz i zabrał się za robotę w łazience na piętrze. Około 9.20 pojawił się elektryk, który miał naprawiać swoje i nie swoje kuchy. Najpierw ...
  4. Dziennik budowy in?yniera Mamonia

    Jak fajnie sobie mieszkamy - czyli SIELANKA ...

    Kaflarz pomału kończy naszą łazienkę, a trwa to już dwa tygodnie. W efekcie dzisiaj przyszła kolej na płytki na podłodze i kaflarz musiał odłączyć kibelek. Przyobiecał żonie, że jak będzie dzisiaj kończył to zostawi jakieś dojście aby nie było kłopotu :wink: . No i słowa dotrzymał. Na środku łazienki zostawił puste miejsce na dwa kafle, więc do środka można wejść, ale niestety kibla nie zostawił 8) ...
  5. Dziennik budowy in?yniera Mamonia

    O tym jak pięknie mi kafle położyli ..

    Dość już betonów i prowizorki. Wczoraj przyszedł kaflarz, a wraz z nim nadzieja na piękną łazienkę. W ciągu dnia Małżoncia doniosła mi, że facet ma niezłe tempo i robi bardzo starannie. Do domu wróciłem w dobrym humorze i dawaj oglądać łazienkę. Hmmm - rzeczywiście wygląda fajnie. Pełna sielanka.

    Wieczorem zapaliłem w łazience nasze tymczasowe światło, które dość przypadkowo pada mocno z boku i ...
Strona 1 z 19