dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Huhu ha huhu ha nasza zima zła !

    Zima grudzień 2012r.
    Tagi - katalog słów kluczowych: m09b Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0189.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	152658  
  2. Trochę luźniejszy post - z dziećmi na działce.

    Po wczorajszych typowo technicznych fotkach, chciałabym dzisiaj zrobić taki mały przerywnik, wszak następne wpisy będą również ściśle techniczne. Pewien czerwcowy wieczór z dziećmi na działce uwieczniłam na wielu fotkach, tutaj kilka z nich, które ponadto pokazują, jakie mieliśmy fajne, super profesjonalne okna i drzwi na czas, gdy właściwych jeszcze nie było. Trzeba było w jakiś sposób zabezpieczyć zrobione instalacj. Były to drzwi i okna z płyty paździerzowej, zamykane ...
  3. Mikołajkowy prezent :)

    Mąż mi napisał aplikację, która pokazuje nasz kociołek Defro AKM II jako kontakt na liście GG a w opisie znajdują się wszystkie możliwe temperatury. )) Jak coś się będzie działo to piec do mnie napisze na gg. Np: Zbyt wysoka temp CWU, możliwe zapowietrzenie pompy. Albo Zbyt wysoka temp na podajniku. Fajne, co?

    Dziś przyszło zamówione awaryjna zasilanie do kociołka.
    Firmy Volton.
    600W, 100 Ah.

    W poniedziałek pierwszy raz będzie użyte ...

    Updated 06-12-2012 at 12:43 by happygirl1984

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gg.JPG
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	152642  
  4. Dom w Bergamotkach g2p - cz.4 - wielka dziura...

    Po 'zorganizowaniu' ekip budowlanych.. zostalo troche czasu do rozpoczecia prac.. w tym czasie rozgladalismy sie za materialami.. wiadomo hurtowni duzo z kazdym rozmawia sie inaczej.. jeden transport da gratis, drugi maly rabcik, a trzeci i jedno i drugie.. nalezalo sie wiec porozgladac, podzwonic i podowiadywac.. pewnie sa tacy co przychodza wybieraja, placa i wychodza.. ja raczej naleze do osob ktore nie lubia placic wiecej za cos.. co mozna dostac taniej nie zrozumcie mnie zle nie naleze tez ...
  5. Dom w Czarnuszce 2 G2 projekt Archon :)

    Witam wszystkich
    W przyszłym roku na wiosnę startujemy z budową naszego wymarzonego domku - projekt to Dom w Czarnuszce 2 G2 firmy Archon zakupiony dokładnie wczoraj ;D Powstanie on w województwie kujawsko-pomorskim systemem gospodarczym. Dysponujemy działką o powierzchni 2809 mkw na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, zakupioną w październiku tego roku Wstępny czas budowy i wykańczania pod klucz szacujemy na 3 lata ... No ale zobaczymy, moze uda się trochę ...