dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pi?terko 21.09.2011

    Po 2 miesięcznej przerwie ruszyło pięterko w górę

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050099.jpg
Wyświetleń:	675
Rozmiar:	56,3 KB
ID:	76137
    Widok od strony frontowej

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050071.jpg
Wyświetleń:	676
Rozmiar:	63,0 KB
ID:	76136
    Widok od strony tarasu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050082.jpg
Wyświetleń:	682
Rozmiar:	59,6 KB
ID:	76135
    Tu będą dwie łazienki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050080.jpg
Wyświetleń:	680
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	76134
    Pokój dla syna

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050085.jpg
Wyświetleń:	678
Rozmiar:	52,6 KB
ID:	76133
    Pokój dla córki
  2. Miesiąc później...

    Nie wiadomo kiedy minął równo miesiąc od zamknięcia naszego domku a tymczasem zakończyli dzisiaj prace hydraulicy.. istalacje zrobione, piec zainstalowany i podłogówka położona.. elektryk powinien zakończyć swoją część pracy w przyszłym tygodniu i będziemy mogli zająć się wylewkami.. Jakoś zatem idzie..
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0538.jpg
Wyświetleń:	511
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	76123   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0546.jpg
Wyświetleń:	504
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	76124   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0551.jpg
Wyświetleń:	521
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	76125   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0553.jpg
Wyświetleń:	525
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	76126   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0556.jpg
Wyświetleń:	403
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	76127  

  3. Stan 0 gotowy

    Stan 0 - skończyliśmy w środę więc przyszedł czas na podsumowanie. Wyszło pięknie i na chwilę obecną ja i M nawet nie chcielibyśmy niczego zmienić. Likwidacje podcienia uważamy za słuszną - bez tego salon w takim domu to byłaby pomyłka , druga łazienka to strzał w 10, a garaż przez rozsunięcie ścian frontowej i tylnej o 50cm zyskał na funkcjonalności.

    Nie obyło się bez kłopotów, na szczęscie nie było to nic z czym sobie nie można poradzić (agregat ...
  4. Casting rozpocz?ty...

    Heh...no i casting na GW rozpoczęty. Nawet nie sądziłem, że będzie tylu zainteresowanych. Baa..znajomi jak usłyszeli o moich planach budowlanych, to każdy podsyła swoją ekipę, bo każda jest solina, sprawdzona i dobra. Każda wybudowała wiele domów, każda nagle doradza z czego, jak i dobrze wybudować. Tylko różnią się tym, że jedna jest droga, na drugą trzeba czekać bo mają tyle pracy. I wiele z nich obrabia "dupy" innym...podając przykłady kiepskich realizacji...hmmm. ...
  5. pozwolenie

    Wczoraj rozmawiałem z Panią z wydziału architektury, która zajmuje się sprawą naszego pozwolenia na budowę. Znajoma znajomego, niby coś załatwiła, ale jest bardzo oficjalna
    Droga urzędowa musi zostać zachowana, dlatego też kazała uzupełnić mi pieczątki uprawomocniające decyzję o warunkach zabudowy, oraz dwie zmiany. Problem tylko w tym, że ja nie mam orygianów. Byłem przekonany, że w tym kraju jak jeden urząd to wydaje, to drugi widzi to w swoich aktach i nie będzie ...