dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budowanie Sfinksa

  1. Zmiana formy prowadzenia dziennika budowy

    Zmieniłem formę prowadzonego DB z bloga na wątek tematyczny dziennik budowy dzień po dniu. Oczywiście przeniosłem wszystkie wpisy z tego bloga cóż niestety bez komentarzy.
    Ostatnie dwa wpisy to kopie z nowego DB.
    Zatem zapraszam do czytania i komentowania w nowym dzienniku budowy - link w mojej stopce lub:
    Forum -> O was -> Dzienniki budowy dzień po dniu -> Budowanie energooszczędnego Sfinksa.
    Jeśli ktoś nie lubi tamtej formy i woli bloga to informuję ...
  2. Stolarka budowlana

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    Stolarka budowlana czyli fachowa nazwa zupełnie koniecznych acz prozaicznych okien, drzwi i bramy garażowej.

    Dziś było spotkanie z szefem firmy wybranej do dostawy i montażu okien i bramy garażowej, no może i drzwi zobaczymy.

    Okna - będą białe z obu stron, profil 6 - komorowy, 3 - szybowe, wszystkie fixy nie dzielone (lubimy okna panoramiczne) - VEKA Ergono
    Drzwi tarasowe w salonie wym 200 x 230 przesuwne HS
    Drzwi tarasowe z sypialni wym. 180
    ...
  3. Budowanie energooszczędnego Sfinksa

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    PODSUMOWANIE

    Stan SSO zakończony zatem nalezałoby podsumować dotychczasowe koszty budowy. Wcześniej juz podawałem zestawienie kosztów do etapu skończenia murów.

    Zestawienie poniesionych kosztów budowy - 21.11.2011r.

    I etap przygotowań do budowy łącznie: 9.635 zł

    II Etap - fundamenty łącznie: 45.938,40 zł

    III Etap mury łącznie: 36.220,30 zł

    IV Etap dach łącznie: 79.402,45 zł
    w tym:
    ...
  4. Przyszła zima!!!

    Jako że wczoraj na budowie nie byłem. Po pracy to mi się już nie opłacało jechać i oglądać po ciemku bleeee. Otrzymałem tylko info telefoniczne od wykonawcy że skończone.
    Więc dzisiaj nie wytrzymałem mimo zimowej aury (nie sądziłem że ta franca jest taka szybka) z samego rana udałem się na budowę coby samemu napawac się widokiem domku.

    Napawanie się trwało ok. 5 min. i trzeba było się wziąść do pracy skoro już się przyjechało.
    Zabiłem ...

    Updated 14-01-2012 at 23:06 by rewo66

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060276.jpg
Wyświetleń:	3451
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	95527   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060277.jpg
Wyświetleń:	3446
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	95528   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060279.jpg
Wyświetleń:	3427
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	95529   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060280.jpg
Wyświetleń:	3408
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	95530  
  5. SSO zakończony

    Dzisiaj tj. 13-go w piątek ogłaszamy zakończenie etapu SSO. I jak tu wierzyć w przesądy.
    Fotki będą jutro.

    Zimo ! zgodnie z umową możesz już przyjść. Zapraszam. Tylko bez szaleństw.
Strona 1 z 11