dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Łazienki

    Tak jak pisałam poprzednim razem, po skończeniu jednej łazienki rozpoczęliśmy przeprowadzkę. I tak już od ponad miesiąca jesteśmy na swoim! Pracy było bardzo dużo- pakowanie, rozpakowywanie, sprzątanie całego domu, mycie okien, meblowanie. Narobiliśmy się okropnie, ale na dzień dzisiejszy z naszej strony wszystkie prace są już wykonane i wreszcie możemy cieszyć się z nowego domu
    Czekamy jeszcze tylko na drzwi przesuwne i szafy na wymiar do korytarza.
    Dzisiaj wrzucam ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: domy z wizją, parterowy 2, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EDImgGB.jpg
Wyświetleń:	566
Rozmiar:	50,7 KB
ID:	377743  
  2. Mój "Szpak "budowlany według koncepcji kszhu okna

    Witam
    cały czas coś się dzieje ,powoli łączę bufory ,praktycznie już są zrobione wyprowadzenia do grzania i ciepłej wody .Każdy z tych układów będzie miał ustawioną temperaturę zaworem termostatycznym.Wszystkie połączenia robię w miedzi rurką 22.Zrobiłem też wyjście na cyrkulację ciepłej wody. Tu będą dwa obwody ,jeden do kuchni ,drugi duża łazienka .Każdy będzie miał swoją pompkę .Zastanawiam się tylko ciągle jak tym sterować. Śledzę inne dzienniki, ...