dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolkakru

  1. Pelikan Kruków

    Witam wszystkich czytających jeszcze mój dziennik. Cieszę się, że mogę pomóc w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z budową Pelikana. Minęło 6 i pół roku od czasu, gdy się wprowadziliśmy. Wydaje się, że to było niedawno. Nadal potwierdzam, że trzeba spełniać swoje marzenia.Jestem szczęśliwa, że się pobudowaliśmy, że mieszkamy w swoim własnym domu. Jest cudownie. Doczekaliśmy się prześlicznej wnusi. Kasieńka ma ponad 7 miesięcy, lubi się przemieszczać po całym ...
  2. Pelikan Kruków

    Różnie bywa zimą w swoim własnym domku! Czasami trzeba wziąć łopatę i trochę popracować! W tym roku nas wyjątkowo przysypało! :) Jest fajnie, ale już nie mogę się doczekać wiosny!






    Tym razem choinka sztuczna; ogrzewanie podłogowe nie obchodzi się łagodnie ...
  3. Pelikan Kruków

    Dziś sesja zdjęciowa "światełek" Pelikana. Uwielbiam, jak się w nocy świeci wokół domu (jestem w końcu córką elektryka). Policzyłam moje lampki-29 sztuk. Chyba już wystarczy!

    Oczywiście taras od strony ogrodu. Stół i krzesła kupimy wiosną.


    Lewa ...
  4. Pelikan Kruków

    Witajcie, oto mój Pelikan. Elewacja: "baranek"-1,5 firmy KABE, płytki tarasowe - Paradyż, Sophistic Beige, kostka brukowa Merkado - siwy, grafit i miodowy.


    Z lewej strony jeszcze nie było roślinek.

    Musieliśmy postawić gazony, gdyż garaż znajduje się sporo wyżej. Jest ich 20.
    ...
  5. Pelikan Kruków

    Witajcie po bardzo długiej przerwie! Już nieomal rok, jak mieszkamy w swoim Pelikanie. Jest przecudownie. Cieszy każda pora roku, jest pięknie podczas dnia i nocy. Kończymy prace porządkowe wokół domu, oczywiście elewacja jest gotowa. Nie będę ukrywać, że mój Pelikan jest wiele ładniejszy, niż ten z reklamowanego projektu przez Studio Atrium ( oczywiście to jest moja opinia). Zdjęcia wkrótce (mam mały problem). Pozdrawiam, Jola
Strona 1 z 28