dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza werbenka

  1. Nasza Werbenka- nasze marzenie

    Cytat Napisał janiseya Zobacz post
    Fiu, fiu to już rozumiem stres związany z grzebaniem w ziemi. U nas z pogodą było spokojniej, można powiedzieć, że lało w przerwach(np. w niedzielę), a potem jak deszcz był potrzebny na fundamenty to już .

    Najważniejsze, że już do przodu i tak małymi krokami zbudujecie i wykończycie swój domek.

    Pozdrawiam
  2. Nasza Werbenka

    Cytat Napisał msdracula Zobacz post
    Witam! Na forum jestem nowa, ale bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Czytając Wasze dzienniki nabrałam chęci i siły do walki o swój wymarzony domek

    Ale po kolei...to, że będziemy budować domek było pewne od dawna, a podjęcie decyzji ułatwiło nam mieszkanie w czasie studiów w bloku na 7 piętrze Zaczęło się zbieranie funduszy na działkę. Pieniądze ze slubu zgromadzone na lokacie i inne wpływy czekały na odpowiedni moment. Kwota nie była powalająca,
    ...
  3. Projekt, papierki :)

    Wiem, wiem miało być skromnie ale to przeciez ma być nasz wymarzony domek, więc jak tylko go zobaczyliśmy bliśmy pewnie, że żaden inny nie wchodzi w grę

    Cała machina poszła w ruch: dokumenty, papierki, kasa

    Na dniach mamy dostać PNB i jak tylko pogoda na to pozwoli wbijamy pierwszą łopatę

    Plan jest na razie taki, żeby zrobić ile się da za to co zdołaliśmy uzbierać, a potem trzeba będzie się posiłkować kredytem ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szopa..jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	36964  
  4. Stało się

    Witam! Na forum jestem nowa, ale bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Czytając Wasze dzienniki nabrałam chęci i siły do walki o swój wymarzony domek

    Ale po kolei...to, że będziemy budować domek było pewne od dawna, a podjęcie decyzji ułatwiło nam mieszkanie w czasie studiów w bloku na 7 piętrze Zaczęło się zbieranie funduszy na działkę. Pieniądze ze slubu zgromadzone na lokacie i inne wpływy czekały na odpowiedni moment. Kwota nie była powalająca, ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	werbena..jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	31,1 KB
ID:	36960