dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawelurb

  1. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Nasz domek prawie już zyskał tynk na elewacji , jeszcze tylko te nieszczęsne filary muszą być jakoś obrobione, myślę że poprostu je pomaluję na gladko , otynkować to "barankiem" nie taka prosta sprawa i łatwo to zepsuć, w każdym razie panowie się nie podjeli... bede sam działał jak czas i pogoda pozwoli.
    W planach jeszcze pomalowanie tych opasek wokół okien na biało.



    ...
  2. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Po długiej przerwie w dzienniku , coś trzeba wkleić, bo choć powoli to jednak robota jakoś cały czas idzie do przodu

    Poddasze ocieplone, ale ciągle nie dokończone , jedynie pralnia tam już funkcjonuje.



    A na parterze ostatnie szlify , tutaj kominek , zabudowany lecz jeszcze trzeba zafugować , pomysł własny , wykonanie własne, nawet wyszło i grzeje :) tylko te cegły ręcznie formowane ... koszmar ...
  3. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Cytat Napisał Gryol
    Witam! bardzo podobają mi się Wasze kolumny. nie są takie jak niektóre- rurowate. Prosżę podaj jak gdzie takie kolumny robią, albo jak to zrobić, żeby mieć podobne :) będę wdzięczna również za podanie wymiarów poszczególnych elementów kolumny.
    dzięki.
    Pozdrawiam.
    ola
    kolumny to prefabrykowane gotowe elementy , kupiłem a składzie budowlanym, napisz na priv to powiem gdzie, ale w mojej okolicy ( wrocław ) widziałem w conajmniej kilku miejscach do kupienia. Kolumna ...
  4. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Cytat Napisał Ankot
    Witam - jedna rzecz mi sie nie podoba .........
    Te pompy w kotłowni montowane są na wodzie gorącej z kotła ( faktycznie jest taka jakaś dzika moda wsród instalatorów).
    Moim zdaniem powinny być na zimnym powrocie. Jak sie co zatnie i kociołek zagotuje ( nie mówcie mi że to niemozliwe - coś o tym wiem ) to pompy sie zapowietrzą (parą) i zero obiegu - kocioł gotuje się jeszcze bardziej.......
    Moze się tak trafic gdy komuś na składzie opału pomyli się
    ...
  5. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    po wylewkach zaczeliśmy ocieplenie domu i walkę z boniami, gzymsami i inną sztukaterią na elewacji , wszystko ze styropianu , obrobione kątownikami.









    W miedzyczasie powstała instalacja alarmowa , 2 skrzyneczki , jedna z centralą alarmu ...
Strona 1 z 6