dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adwalk

  1. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Schody pomalowane!
    Kupiłam następną farbę , próbnikowy kremowy kolor okazał się być w rzeczywistosci jasnożółty i dopiero po zmieszaniu z biało-różowym wyszło coś zbliżonego do tego co chciałam mieć, ale jeszcze nie ideał. Dokładnie to zobaczę jutro, gdy schody będa dobrze oświetlone .
    O sianu w ogródku muszę na razie zapomnieć. Co najwyżej mogę robić za szefa ekipy (Adwalk+przychówek) sadzącej pod moje dyktando, bowiem nóżkę obciąża mi gustowna ...
  2. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Energii starczyło mi tylko ma schody.
    Pomalowałam, ale okazało się, że kolor nie taki jak miał być. Niby krem, niby na próbce pasował do koloru scian , a w realu wygląda jak biały z nutką różu :o .
    Wcale mi się nie podoba :( .
    No i uszła ze mnie cała energia i nic już więcej nie zrobiłam.
    Jutro kupię inny kolor.
  3. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Po szczelinach nad drzwiami pozostało już tylko wspomnienie. Wszystko zacekolowane i zamalowane. Teraz należy tylko zamontować opaski (to działka Adwalka) i można zabierać się za coś następnego.
    Jutro w czynie pierwszomajowym urządzam warzywnik i maluję (juz druga warstwa uff..) schody. :D
  4. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    No! Dziury nad drzwiami wycekolowane, wyszlifowane (fuj! co za pył !) i pierwszy raz pomalowane . Jutro pomaluję je drugi raz i znikną zupełnie, a potem zabiorę się za schody (podstopnie straszą szarością).
    Ogródek i groszek czekają na 1 maja.
    Pracowicie się mieszka :wink:
  5. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Dzisiaj cekolowałam. A wszystko dlatego, że nasz majster bał się, że zrobi nam za małe otwory drzwiowe i murując ściany na wszelki wypadek zostawił je za duże, to znaczy za wysokie (te otwory, nie ściany). Gdy przyszło do kupowania drzwi okazało się, że nad skrzydłem mamy 10cm szczeliny. Wszystkie ściany już pomalowane, a tu takie cóś :evil: .
    No dziury poprostu. :evil:
    W moich w pocie czoła pomalowanych ścianach. :evil:
    Mąż wcisnął tam styropian, ...
Strona 1 z 20