dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Magda i Marek

  1. Dziennik Magdy i Marka

    Nasi barbarzyncy spieprzyli nam jeszcze kanalizacje - to znaczy zalali to betonem w zime ktory nie zwiazal i skruszyl sie na piasek....do tego uzyli zlej ruty bo na zewnatrz ma isc ponoc pomaranczowa a nie szara. Pomaranczowe sa mocniejsze.
    Widze niestety ze niektorzy (moze to delikatnie powiedziane...) budowlancy klamia w zywe oczy i licza na naiwnosc. Ja sie dalem nabrac ale coz uczymy sie ponoc cale zycie.
    Notabene juz mam to poprawione ale przez uczciwa osobe:)
  2. Dziennik Magdy i Marka

    I znow po dlugiej przerwie pare slow komentarza do naszej budowy:
    1. Po wykonaniu tynkow, ocieplenia poddasza wszedl na obiekt moj sasiad, ktory zajmuje sie wykonczeniowka i...troche mnie zmartwil. Okazalo sie ze wg niego, sufity podwieszane, a wczesniej paraizolacja zostaly zle zrobione. Powiem wiecej przekonal mnie ze tak jest:(
    Niestety ulegajac presji czasu dalem te robote tzn. sufity na poddaszu ekipie, ktora stawiala nam mury. Oni sie na tym po prostu nie znali a jesli sie nawet ...
  3. Dziennik Magdy i Marka

    Niejaki Fotosik straszyl nas od dawna, ze nam zablokuje zdjecia jak nie zaplacimy. I chyba cos poblokowal:(
  4. Dziennik Magdy i Marka

    nasz stryszek z plyt OSB o grubosci 18mm. wysokosc stryszku wpod kalenica to 2m. mamy tam

    jedno okno dachowe a wlasciwie wylaz dachowy przy kominie. przy drugim kominie juz nie

    dalismy:( ciekawe co powie kominiarz...






    ...
  5. Dziennik Magdy i Marka

    Zima cos nie chce odpuscic za szybko wiec nic nie robimy ostatnio w naszym domku:( za to robie wycene CO i ogladamy krytycznym okiem domy znajomych. analizujemy czy zrobic ogrzewanie podlogowe, gdzie, gdzie polozyc panele a gdzie parkiet i czy w ogole panele czy parkiet, czy piec 2-funkcyjny czy 1-funkcyjny itd. Oczywiscie co jakis czas zmieniamy zdanie:)
    Na dzien dzisiejszy w kuchni i jadalni ma byc podlogowka wiec i kafle a w czesci salonowej parkiet 2,2 cm. A co! Paneli nie lubie i ...
Strona 1 z 4