dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

architekta dom z prze?witem

Dom jednorodzinny w Mikołowie

powierzchnia użytkowa: 197m2
powierzchnia netto: 235m2

  1. życie po FM :)

    Witajcie,
    dawno mnie tu już nie było... Odwyk od FM raczej dobrze mi zrobił
    Co u nas? Mieszka się dobrze, a najbardziej dokucza brak dobrej drogi dojazdowej...
    Powoli dochodzą też kolejne elementy wyposażenia. Ostatnio zrobiliśmy ostanie pomieszczenie, które nie było ruszone, czyli łazienkę M.
    Jeśli wciąż ktoś ciekawy, to zapraszam już na bloga: http://blog.rsplus.pl/2016/03/lazienka-m/
    Na zewnątrz prace wciąż trwają.
    pozdrowienia dla zaglądających
  2. Podsumowanie roku PC

    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

    Przełom roku, więc czas na podsumowania. Nasza pompa ciepła dobrze sobie radzi.
    Przypomnę, że cała powierzchnia domu to 235m2.
    Co prawda, razem mieszkamy od kwietnia, ale wcześniej działało już biuro i sam mieszkałem (bez weekendów). W kwietniu zrobię uzupełnienie danych, tym bardziej, że w poprzednim sezonie nie było skończonej elewacji.

    Przez cały kalendarzowy rok p.c. zjadła 3711 kWh prądu. Na c.o. i c.w.u. Daje to średni ...

    Updated 05-01-2015 at 21:41 by robert skitek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. zaległy wpis ze świąt

    Uzupełniam wpis na blogu. Umieściłem go wcześniej w dzienniku, ale tu jakoś mi umknęło... Więc nieaktualne:
    Wesołych Świąt!




    Updated 05-01-2015 at 20:52 by robert skitek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. schody w prześwicie

    W ostatnie dni teść z Mirkiem, swoim bratem, ułożyli nam deski na stopniach w prześwicie. Ruszt z pcv z wykorzystaniem obrzeży chodnikowych:

    A tu już skończone:




    Sam taras zostanie do zrobienia już na wiosnę. Drewno ...
  5. elewacja skończona

    Tynki położone. Ekipa sprawna, na dzisiejszy dzień mogę polecić: ZRB "Blask" z Rybnika. Z ostatecznego efektu jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Od strony południowej:




    Odsłoniliśmy też w końcu słupy:

    ...
Strona 1 z 31