dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dach + elektryka w jadalni

    Wczoraj (06.09.2011) jak wróciłem z pracy i pojechałem na budowę, to szczęka opadła mi do samej ziemi... po jednym dniu nasz dom w połowie pokryty blachą, szacunek dla dekarzy Ja z tatą zrobiliśmy instalecje w jadalni, spiżarce i połowie kuchni, dzisiaj planujemy skończyć już całą elektryke w części mieszkalnej, zostanie tylko garaż, strych i kotłownia.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dekarze2.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	73584   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	el_jad_1.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	43,9 KB
ID:	73585   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	el_jad_2.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	73583  
  2. c.d. sesji zdjęciowej


    A tak prezentuje się nasze poddasze... niestety jeszcze bez ścianek działowych...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7306497.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	73578Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7306494.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	73579Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7306496.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	73580
    i dół - kuchnia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7306394.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	73581
    oraz salon
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7306399.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	73582
    Tutaj na tych zdjęciach niestety było jeszcze mokro... padało i niestety woda dostawała się do środka, ale jak mąż zabił deskami wejście do domu, to od razu jest inaczej. Na posadzce kałuże ...
  3. Ciągle na dachu...

    Wczoraj był u nas nasz hydraulik. Pracował cały dzień. Wyprowadzał pion kanalizacyjny do górnej łazienki i odpowietrzenia czy wentylacje jak zwał tak zwał, grunt, że przyjechało chłopisko i robiło.
    Oczywiście żeby tak pięknie nie było... to o godzinie 16:50 nikogutko z naszej ekipy budowlanej już nie zastałam. Ponoć zwinęli się o 16:30 A był taki ładny dzień... ale może jeszcze zrobiliby za dużo i dopiero by się narobiło Mąż stał nad nimi ...
  4. Dzień 15

    Dziś wznosiliśmy ściany - nie poszlo jakoś błyskawicznie, ale trochę ubyło. W związku z tym, że przyziemie będzie częściowo w ziemi - dół murujemy z silki. Góra będzie z ytonga. Mam nadzieję, że jutro pójdzie szybciej. Póki jest pogoda trzeba gnać z robotą.
  5. Budow? czas rozpocz??

    Skończyła sie papierkologia przynajmniej ta najważniejsza więc trza przejść do następnego etapu. Budowania. Casting na wykonawców prawie skończony. Jedna wycena z kosmosu ok. 100 tys. druga juz sensowna ok. 53 tys. Jeden nas 2 razy olał no to my go też. Niesłowny facet umawia się i nie przyjeżdża. Czekamy na trzecią wycenę ma być w środę ale facet nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia. Poczekamy zobaczymy ile zaspiewa.
    Na razie wyraźnie prowadzi ekipa z wyceną 53 ...