dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Heath

  1. Z pamiętnika inwestora

    Rozdział XVII Teaser

    Miescina XV wiek

    ...W kącie karczmy siedziało kilku rycerzy. Wesoła to była kompanija,a i niespieszno im musiało być, bowiem zatrzymawszy się na popas nie zaprzestali jeno na spożyciu strawy, a co rusz zamawiane antałki z miodem i piwem przekonały ich do dłuższego niż zakładali pobytu. Sam ich wygląd i zwisający u pasa oręż wskazywał na to, że nie warto wchodzić im w drogę a
    dobywający się z ich strony zapach wskazywał ...
  2. Z pamiętnika inwestora

    Rozdział XVI Trailer

    [czarno - białe obrazy z budowy, potem głos lektora]
    Kiedy życie przerasta wyobraźnię
    A jest robota do skończenia
    W świecie gdzie wszystko jest przeciwko tobie
    A ludzie którym płacisz i ufasz zawodzą

    On bierze sprawy w swoje ręce

    I musi przetrwać...
    <Buch!>

    Historii budowania ciąg dalszy...
    <Buch!>
    Opowiedziany przez twórców "Z pamiętnika ...
  3. Z pamiętnika inwestora

    Raz, dwa, raz, dwa, słychać mnie?
    Wpadłem tylko na chwilę oznajmić iż.... przeprowadzam się DO DOMU!! Tak, tak, po dwóch latach i dwóch miesiącach wreszcie zaczynam żywot wieśniaka :wink: . Dawno mnie tu nie było ale powiem tylko tyle: było ciężko. Ostatni miesiąc odcisnął na mnie nieusuwalne piętno. Wyglądam ponoć jak siedem nieszczęść: wzrok dziki, suknia plugawa, wychudłem tak że wszystkie portki lecą mi z du.py, wykorzystałem prawie cały urlop ale mam ...
  4. Z pamiętnika inwestora

    Rozdział XV G*wniana historia, czyli Szambo-(foto)story

    Uwaga, najpierw obejrzyj Wprowadzenie

    Roku Pańskiego 2005, kiedy kupowałem działkę, zapewniano mnie w gminie, że kanalizacja w mojej okolicy będzie za rok. Pasowało mi to i ze względu na termin i dlatego że nie musiałbym kupować szamba. Jak się można domyślić, nic z tego nie wyszło, bo kanalizy nie było ani za pół roku, ani za rok, ani za dwa.
    Dlatego też kiedy zbliżał się termin ...
  5. Z pamiętnika inwestora

    Rozdział XIV czyli Zapiski wykończeniówki vol. IV

    Z nadejściem wiosny postanowiłem po raz kolejny wziąć sprawy w swoje ręce i tym razem zrobić coś dobrze od początku do końca. Wybór padł na stelaż pod zabudowę skosów. Przeczytałem prawie wszystkie wątki o tym na forum i obejrzałem dziesiątki filmów instruktażowych, wyglądało to to na prościznę, Kupiłem kilka profili i wełnę na drugą warstwę ocieplenia. Uzbrojony w poziomnicę i wiertarko - wkrętarke ...
Strona 1 z 4