dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

googulek

  1. Komentarze : Chatka Puchatka, nasze budowanie na odleglosc

    Cytat Napisał googulek Zobacz post
    przedstwiam wam nasz stary odnowiony mebelek. Brakuje mu jeszcze malych dopieszczen ale wyszedl naprawde ladnie

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    jak nie zapomne to wkleje bardziej ''mowiace'' zdjecie bo na tym zbyt duzo nie widac.
  2. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    no i w poszukiwaniu roznych ''skorup'', trafilismy z kolega M na taki mebelek :

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    mezulek sie zabral do roboty i jak tylko skonczy ''generalny remont'' to oczywiscie wkleje fotke. Mebelek dostanie po prostu nowe zycie :)
  3. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    chyba sie jeszcze nie chwalilam kolejnym biurkiem mojej corci. Kupilam je kilka tygodniu temu z mysla ze zawioze do polski, ale oli sie tak spodobalo ze narazie zostaje w paryzu :)

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us
  4. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    dzis zamowilam pierwsze plytki do lazienki dolnej. A dokladniej zamowilam dekory Grazia u forumowej kolezanki, ktora napewno sie pozna. Wyslalam tez ostatnia prosbe o kosztorys kamienia. maz mnie gwalci zebym juz w koncu sie na cos zdecydowala i zamowila bo sierpien nas zastanie a my dalej bedziemy bez plytek.
    Akan wciaz nie wyslal mi kosztorysu, moze mam za mala kuchnie i sie im nie oplaca? Kolega Dziobak wrocil do polski ale na FM juz chyba nie zaglada...
  5. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    ta kolekcja tez mi sie widzi :

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    tutaj nie podoba mi sie obicie z weluru. Jakos nie przepadam za tym materialem...
Strona 1 z 46