dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dwie pełne kondygnacje E-106L od extradomy.pl

Powitać
W kwietniu za czołem lub bardziej zaczęliśmy ;) budowę wymarzonego domu.
Działka po długich negocjacjach kupiona w październiku 2015. 1000 m2 w pełni uzbrojona co najważniejsze przy ulicy asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Warunek konieczny. Żadnych wertepów bezprawnych czy tam piątej linii, że auto nie morze dojechać.
Projekt w sumie wybrany w trybie szybkim ten i tylko ten.
Papierki do Ożarowa o pozwolenie trybem "starym". Tu bardzo pochwalę ten urząd przed czasem pozwolenie.
Zimą wybrana ekipa, kierownik oczywiście pracujący w nadzorze. Po co sobie życie komplikować.
Prąd od jednego sąsiada, woda od drugiego.
No i 04.04.2016 poszły konie po betonie lub bardziej dosłownie poszła koparka po ściernisku.

  1. Dach, Daszek, Daszunio

    No i stało się po 6 miesiącach postawili daszunio bardzo wyczekiwane. Jak pisałem wcześniej ekipa mi się trafiła MOCNO rozrywkowa w dosłownym znaczeniu. Jak wyjechali na początku lipca wrócili na połowę września. Ale nie ważne fajne chłopaki, a i stropy doschły trochę się martwiłem, że aż przeschły
    Rabat duży dostałem za ten delikatny przestój jak to majster stwierdził "techniczny".

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0108.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	369290

    Dach o nachyleniu ...

    Updated 04-10-2016 at 19:14 by cherokee

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160523_183849.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	104,3 KB
ID:	369292  
  2. Dwie pełne kondygnacje E-106L od extradomy.pl

    Powitać
    W kwietniu za czołem lub bardziej zaczęliśmy budowę wymarzonego domu.
    Działka po długich negocjacjach kupiona w październiku 2015. 1000 m2 w pełni uzbrojona co najważniejsze przy ulicy asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Warunek konieczny. Żadnych wertepów bezprawnych czy tam piątej linii, że auto nie morze dojechać.
    Projekt w sumie wybrany w trybie szybkim ten i tylko ten.
    Papierki do Ożarowa o pozwolenie trybem "starym". ...