dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pelikan Kruków

    Witam wszystkich czytających jeszcze mój dziennik. Cieszę się, że mogę pomóc w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z budową Pelikana. Minęło 6 i pół roku od czasu, gdy się wprowadziliśmy. Wydaje się, że to było niedawno. Nadal potwierdzam, że trzeba spełniać swoje marzenia.Jestem szczęśliwa, że się pobudowaliśmy, że mieszkamy w swoim własnym domu. Jest cudownie. Doczekaliśmy się prześlicznej wnusi. Kasieńka ma ponad 7 miesięcy, lubi się przemieszczać po całym ...
  2. Nadeszła zimowiosna - czas obudzić się ze snu i zabrać się za ogród

    Powinnam zacząć od tortu. Bo wczoraj minęła rocznica prowadzenia tego oto Dziennika, który był i jest nierozłączną częścią naszego domu-budowania. Niech żyje!

    Dom już stoi, mieszkamy od października. Wszystko leci jakoś wolniej, odkąd zakręciliśmy kurki od kasy
    Mąż Inwestor - zwany obecnie Mężem Wykonawcą skorzystał z wyjątkowej pogody i przez trzy ostatnie dni murował taras. A ostatniego dnia odpoczął... bo skończyły mu się bloczki betonowe.
    ...
  3. Jeszcze raz okna ;)

    Ech...bardzo nieskromna jestem, ale tak pierońsko podobają mi się te moje okna, że nie mogłam się powstrzymać. Zerwaliśmy dzisiaj wszystkie folie z ram, więc fajnie widać kolor (antracyt). Najgorzej było oczywiście ze zerwaniem folii z tych najwyższych okien, już myślałam, że nie obejdzie się bez rusztowania, ale R. dał radę I już chyba wiem, kto te okna będzie mył!
    A jak już tak wychwalam mojego męża, to muszę załączyć fotkę schodów, które samodzielnie ...
  4. Pozwolenie na budowę

    Chyba nie ma bardziej radosnego dnia w czasie planowania budowy jak dzień w którym otrzymuje się pozwolenie na budowę.
    Mimo wielu przeciwności i długich dni oczekiwania człowiek może odetchnąć, ale czy na pewno czy dopiero najgorsze przed nami???
    W głowie powstają wątpliwości czy na pewno projekt jest dobry czy damy rade zbudować wymarzony dom, czy efekt końcowy będzie zadawalający oraz wiele innych pytań na które odpowiedzi padną w ciągu najbliższych miesięcy. ...
  5. Nowoczesna stodoła, przebudowa budynku gospodarczego

    Cytat Napisał piotr_lbn Zobacz post
    Co myślicie o tym:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacje_kon.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	305459
    mamy zamiar wzorować sie na tym projekcie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowoczesny-dom-architekci-kraków-3.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	305460
Strona 1 z 2