dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Parę zdjęć z realizacji kuchni - w nocy i w dzień :)

  2. Domek projekt Chatka z pracowni mgprojekt

    HELLO
    Witam szanownych...forumowiczów-budowniczych Mam na imię Michał i...zamierzam na wiosnę ruszyć z budową CHATKI II wersja odbicie lustrzane bez garażu. Przeszperałem chyba wszystko w necie co dotyczy budowy CHATKI i, gratuluję TOMO203 - ten dziennik/forum jest najlepszy. Dużo ważnych rzeczy się tu dowiedziałem.Wiem, że niektórzy juz zakończyli budowę, ale może zechcecie podzielić się spostrzeżeniami, radami. Pewnie wiele rzeczy wychodzi w trakcie użytkowania domu. ...
  3. Oryginalna stodoła na bardzo wąskiej działce - projekt indywidualny

    Witajcie,

    Budowę planujemy na przyszły rok. Działkę kupiliśmy bardzo okazyjnie, w bardzo fajnej lokalizacji w mieście, na czym nam zależało. Jednak ta okazyjność wiąże się z sporymi ograniczeniami, w tym największym, szerokość poniżej 12m. Także żeby spełnić wszystkie warunki dom może mieć szerokość maksymalną 6,85 m. Do tego "dziwny" kształt wjazdu z utrudnieniami. Z tego wszystkiego wynika nasza decyzja o projekcie indywidualnym. Skoro działka ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesna, stodoła, wąska działka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Wentylacja mechaniczna, DGP i wełna

    - 10-09-2014 - 21:35 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    10 września 2014 r.
    Powoli zaczyna nas dotykać zmęczenie materiału. Coraz trudniej wykrzesać entuzjazm. Śmigalscy mają nadzieję, że to być może tylko reakcja na kończące się lato. Prace posuwają się do przodu. Może nie w takim tempie, w jakim Śmigalscy by sobie życzyli, ale się posuwają.
    Wykończył się komin. Wygląda nieźle. Do całkowitego zakończenia prac na tym odcinku brakuje tylko strażaka. Było z nim, tzn. ze strażakiem trochę zachodu. Komin Plewy ...
  5. Za mała ta kuchnia :/

    Mury zaczynają się piąć powolutku do gory i coraz bardziej widać zarysy pomieszczeń. Prawdę mówiąc mamy wrażenie, że salon, kuchnia, garaż....są po prostu za małe :/
    Podobno na tym etapie budowy, często bywają takie obawy, potem okazuje się inaczej.

    Przy okazji okazało się, że projektanci zapomnieli o jendym z elementów konstrukcji. Podobno brakowało kawałka jednej z ław fundamentowych, i jak to powiedział wykonawca "w jednym z miejsc ściana miałaby ...