dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nasza ASSA

  1. Przenosimy się ......................... .........z dziennikiem

    Na wyprowadzkę jeszcze za wcześnie ale postanowiłam zmienić formę dziennika i przenoszę się do starej formy dziennika ...... zapraszam
    oto link http://forum.muratordom.pl/showthrea...683-Nasza-ASSA
  2. zakończono etap budowy!!!!

    zakończono etap budowy domku, mamy papierki z Nadzoru Budowlanego że nie sprzeciwiają się aby użytkować dom, złożyłam też wniosek do gminy o nadanie numeru byłam w energetyce o zmianę taryfy z budowlanej na normalną ...... oficjalnie zakończono etap budowy teraz to DOM a nie "budowa"

    byliśmy też w banku zgłosić nasze postępy ....

    ale do przeprowadzki jeszcze daleko, dół prawie skończony brak jest listew wykańczających,karniszy ...
  3. ....

    poprzedni post był pozytywny ale żeby nie było że jest tak różowo teraz troszkę ponarzekam:
    po pierwsze zbieranie dokumentów do zakończenia budowy i tym samym zamknięcia kredytu zakończone, we wtorek jedziemy do banku złożyć ostateczne dokumenty, troszkę było z ty zachodu bo niby każdy spec wie jak dokumenty muszą wyglądać (przynajmniej tak twierdzą podczas rozmowy) a jak przychodzi co do czego to albo źle wpiszą nr działki, a to nie załączą swoich uprawnień itd. ...
  4. nabieramy kolorów

    wpisy zaczynają być miesięczne ale to z powodu braku czasu
    no więc od ostatniego wpisu troszkę się zmieniło, domek a raczej pomieszczenia w nim nabierają kolorów, w końcu kuchnia i jadalnia dostały kolor: "rajska plaża" oto ona
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolor w jadalni.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	140726
    o przebojach z pierwszym wyborem pisałam? jak nie, to szkoda słów totalnie nie trafiony kolor ale nauczyłam się jednego próbka, tester, wszystko jedno na ścianie i tak będzie inaczej, wracając ...
  5. cd prac ....

    w domku trwa przygotowanie do malowania, kuchnia np. wygląda teraz tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obecnie kuchnia.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	28,3 KB
ID:	135939

    a na zewnątrz będziemy robić balkony na razie są słupki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poczatki balkonu.jpg
Wyświetleń:	419
Rozmiar:	42,6 KB
ID:	135941
    w tym tygodniu ocieplenie i zalewanie za kilka dni reszta barierek a za jakieś dwa tygodnie płytki a ja nadal nie mam kupionych i nie wiem jakie bo muszą się zgrać z elewacją a nadal nie wiem jaka ma być docelowo
    co do górnej łazienki to nie mogę ...
Strona 1 z 10