dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

buber

  1. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    Rok 2002 kwiecień

    No i zaczeło się po zimowym śnie przebudziłem się.
    Zabrałem się za odkopanie z różnych kartonów które po przeprowadzce zaległy w moim mieszkaniu ścian i podłogi mojego mieszkania. Już wiadomo wszystkie rzeczy do jednego pokoju remontuję resztę a na końcu ten pokoj po jego opróżnieniu.
    Jak już pisałem chcę sam robić ogrzewanie podłogowe już zrobiłem mieszacz r rozdzielaczem (koszt w sumie około 900 PLN) nie firmówka ale ...
  2. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    ZAKRĘTY LOSU

    Rok 2001 jeszcze jest zima a moja Mama u ktorej mieszkamy zaczyna coś wspominać coś o tym że może też kupi mieszkanie w tym budynku (gmina podzieliła szkołę na pięć mieszkań). No i zrobiła to ale nie kupiła tylko zamieniła. Znalazła w Gorzowie rodzine ktora chciała zamienić kawalerkę na mieszkanie, i tą kawalerką wymieniła z osobą z szkoły w której mieszkamy. Ja wynająłem mieszkanie w tej szkole. Jest bardzo dobrze mamy teraz z żoną 45 metrów ...
  3. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    KONIEC 2000

    Zanim nastąpił sylwester 2000 zdążyłem jeszcze wyczyścić belki stropowe część ich ma być widoczna po skończonym remoncie więc wyczyściłem je szlifierką kontową z tarczą z pozakładanym na siebie papierze szlifierka nie ma regulacji prędkości obrotów a tarcza jest tak duża że robi się żyroskop ciężko ją obrucić stawia znaczny opór w powietrzu że ja sobie tym twarzy nie zeszlifowałem przy okazji to się sobie dziwię. No ale belki widać są ...
  4. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    w 2000 roku pokryłem dach no i pierwszy poważny horror.
    We wspólnocie dach jest częścią wspólną więc nie ważne co sie tobie podoba ważne na co zgodzą się wszyscy.
    Po wykonianiu kosztorysu dwie rodziny z pięciu wymiękły (oczywiście brak pieniędzy) I tak naprawdę mam jedno wyjście pokryć cały dach samemu, ale dogadałem się z gościem który ma mieszkanie nad moim i okazało się z wyliczeń że jeśli wykonamy część dachu która pokrywa nasze mieszkania i ...
  5. jak przerobi? szko?? na mieszkanie

    wymieniłem okna stare pamiętały jeszcze niemca (dom wybudowano w 1900 roku) Zaczynam się zapoznawać z sąsiadami opowiadają mi historię tego domu. Graniczę płotem z kościołem bardzo dobry sąsiad. Nie ma tam imprez pijackich nikt nie baluje do późna w nocy. Bardzo czysto. Tak szczerze to nasz dom który przed wojną był plebanią teraz jest zaniedbany. Otoczony jest żywopłotem który od paru lat nie był przycinany, trawa i chaszcze do pasa.
    W roku 2000 wymieniłem tam okna ...
Strona 1 z 2