dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy

Witam wszystkich!
Czytam Was od jakiegos czasu i postanowilam odwazyc sie i tez tu zaistniec. Powod jest jeden - potrzebuje Waszej pomocy
Poki co prace szly szybko i sprawnie, kupilismy działkę zaraz po podjęciu decyzji o budownie domu zamiast zmieniac mieszkanie na większe. Kilka miesiecy szukalismy gotowego projektu domu ale nic nam nie odpowiadalo w 100% wiec zdecydowalismy sie na projekt indywidualny. Skoncentrowalismy sie na tym co chcemy miec w srodku. Bryla domu byla na drugim planie. Mocno ograniczala nas dzialka wiec nie mielismy (albo tak sie nam wydawalo) zbyt duzego wyboru. Parterowy odpadal, plaski dach odpadal, taras z tyłu domu odpadał... Wyszlo jak wyszlo. SSO juz jest!

Zapraszam Was do komentowania, czytania i udzielania rad laikowi jaki jestem. Czuje ze nic nie wiem...

  1. Lazienka raz jeszcze

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	paint.jpg
Wyświetleń:	1964
Rozmiar:	10,0 KB
ID:	116818Projekt w Pro100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka1.jpg
Wyświetleń:	2032
Rozmiar:	35,8 KB
ID:	116750Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka2.jpg
Wyświetleń:	2024
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	116751Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka4.jpg
Wyświetleń:	2013
Rozmiar:	78,4 KB
ID:	116749
    Jest nieskonczony jak widac ale ciezko to idzie.
    Wanna wolnostojaca, drzwi wejsciowe szklane - juz wczesniej je pokazywalam. Dalej zabudowa z dwoma umywalkami a na przeciwko okna wc i po prawo prysznic 120 cm - sama szyba.
    Nie umiem tylko zrobic kafelków
    Co myslicie o takim ukladzie ?

    Updated 21-05-2012 at 20:57 by Beata Weronika

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka-Beata.png
Wyświetleń:	2042
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	115120  
  2. Lazienka

    Hej, czy ktos ma taka umywalke z firmy artvillano? Sporo tansza niz Kolo czy roka zastanawiam sie wiec skad ta roznicaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	artvillano.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	60,8 KB
ID:	114870
    Tylko dlatego ze artvillano to sklep internetowy?
    Potrzebuje takie dwie i do tego wc - na zdjeciu razem z bidetem ale u nas sie juz nie zmiesci
    Do tego wanna - jesli znajde w przystepnej cenie to wolnostojaca. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wc artvillano.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	56,4 KB
ID:	114871Ale mam watpliwosci czy sie uda...
  3. Lazienka

    Lazienka ma 11 m 2 i przylega do naszej sypialni. Mam cos wymyslone ale nie mam projektu. Znaczy mam w home sweet 3D ale to sie nie nadaje do publikacji
    Szkoda ze w Opexie gdzie zapewne bedziemy kupowac plytki nie ma takiej opcji jak w madfizie w Krakowie - dziewczyny w ramach plytek dostaly projekt for free.
    Mam kilka pomyslow - drzwi szklane takie jak na zdjeciu. Jedna czesc stala a druga ruchoma. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi szklane!.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	114745
    Plytki CASALGRANDE Almond 30x60 i CASALGRANDE ...
  4. Aktualizacje

    Dzienni zaniedbany bo: robi sie elektryka i robi i robi i robi. Dlugo to trwa bo wykonuje to mój zdolny mąż po swojej pracy! Razem z elektryką robi też alarm i hydraulikę. W tym tygoniu skończy a od następnego wchodzi tynkarz! Po tynkach okna więc na początku czerwca powinno być już trochę jak w domu
  5. Okna

    Czesc wszystkim,
    Wlasnie wrocilam z firmy Sokółka który miał być dostawcą naszych okien i niestety... Beznadziejna firma! Od 2 miesiecy rozmawiamy z nimi o kolorze i nie potrafili niczego nam zaproponowac. Jasnych kolorow maja dwa i nie potrafią niczego zrobic pod klienta. W-ki gwarancji - 21 dni + 45 dni roboczych. Kpina jak dla mnie. Pol roku sie z tego robi.
    Bierzemy pod uwage Albud z Wołomina - czy ktoś miał z nimi doświadczenia???? Okna podobają się nam pod względem ...
Strona 1 z 4