dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek

    Rozmyślam nad styropianem, wcale to nie jest taki prosty wybór :( Na rynku jest mnóstwo rozmaitych producentów prezentujących wiele różnych rozwiązań, a ja bym chciała coś sprawdzonego i pewnego... i do tego w dobrej cenie :) ale po ostatnich podwyżkach to chyba niemożliwe :(
  2. Bajkowy dworek

    MAMY PRĄD!!!
    Po dwóch latach starań, w piątek miejscowy zakład energetyczny zaszczycił nas montażem licznika Próba się odbyła, ale niestety zdjęć oświetlonego domku nie ma, nie zostawiliśmy także nigdzie oprawki z żarówką bo to wiązało się z podłączeniem większości gniazdek, a to z kolei mogłoby okazać się niebezpieczne dla tych najmłodszych budowniczych (czyt. Kinia hihi ) Ogród pięknie się rozrasta, trawa już doszła do siebie, podniósł się też znacznie ...
  3. Bajkowy dworek

  4. Bajkowy dworek

    Zeszło mi się z tymi zdjęciami (hihi), ale cóż zrobić jak ostatnio na wszystko brakuje czasu... zwłaszcza, że chyba nikogo nie dziwi, że wolę w wolnej chwili pogrzebać w ziemi niż uzupełniać dziennik Dokupiłam kilka roślin, porozkładałam czarną włókninę i posypałam korą Muszę przyznać, że las jest bardzo trudny w utrzymaniu ...
  5. Bajkowy dworek

    Wczorajsze popołudnie można zaliczyć do udanych :) Pan koparkowy w dwie godziny uporał się z kilkunastoma wywrotkami ziemi i dzięki temu dzisiaj ciężarówki mogą znowu zarzucać nas ziemią (hihi) ;-) Dosadziłam kilka krzaków, nawet zdjęcia cyknęłam, ale już samym wieczorem, więc kiepskie wyszły, ale jak dzisiaj nie zdążę zrobić nowych to będą te, wieczorkiem ;-)
Strona 1 z 62