dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Tomaszs131

  1. Ogrodzenie, kostka...

    Prace zewnętrzne na budowie zaczęliśmy od położenia tynku Thermoan NQG z Caparola. Elewacja utrzymana jest w dwóch kolorach szarym Palazzo 45 i jasnym Palazzo 30. Dla fachowca tynk NQG był nowością, trochę czasu upłynęło za nim przestał narzekać. Tynk niestety zmuszony byłem zareklamować. Liczne małe dziurki na płaszczyźnie tynku nie dały mi spać po nocach. Caparol w odpowiedzi napisał iż problem powodowany jest niewłaściwym położeniem tynku. Nogi pode mną się ugięły, ...

    Updated 30-11-2018 at 13:49 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, caparol, lubelskie, wiśniowski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  2. Coś dla oka- wizualizacje c.d.

    Najwyższy czas by uzupełnić dziennik.
    Zacznę może od kolejnych wizualizacji- autorstwa Pani Agnieszki z Lublina.
    Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc w urządzaniu naszego domu, wszelkie rady, uwagi udzielone nam w przeciągu niemała roku współpracy, okazały się właściwe, bardzo cenne i trafne.
    Pozostaje nam tylko wykończyć łazienki, dokończyć malowanie, zakupić meble- w sumie mamy już bliżej niż dalej do dnia "D"...
    Nasza łazienka

    ...

    Updated 10-07-2016 at 20:25 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  3. Pci..

    W końcu, w Grudniu doczekałem się montażu gruntowej pompy ciepła. Wybór padł na pompę HCT.
    Złożona przez forumowego kolegę Piotra z Torunia. Z miasta Rydzyka do Lublina jest kawał drogi, może dlatego kazali na siebie tak długo czekać
    Dziś mogę Wam powiedzieć, że warto było Pompa o mocy chłodniczej 10 KW złożona z markowych podzespołów- żadnej chińszczyzny w niej nie ma- a to wbrew pozorom dla mnie niepodważalna zaleta.
    Ekipa z dużym poczuciem ...

    Updated 30-11-2018 at 13:50 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, hct, lubelskie, pompa ciepla Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  4. Cos dla oka...

    Nadszedł czas by w dzienniku opisać etap aranżacji wnętrza domu.
    Dwa razy podchodziliśmy do projektu wnętrz. Za pierwszym razem zleciliśmy jego wykonanie przed instalacja elektryki. Zapłaciliśmy Pani za projekt z którego w sumie byliśmy z małżonką zadowoleni.
    Z biegiem dni, miesięcy po wykonaniu instalacji wew. domu, zdaliśmy sobie sprawę, że nie o takie wykończenie domu nam chodzi. W między czasie stanęliśmy przed wyzwaniem dobrania kolorystyki elewacji budynku. ...

    Updated 30-11-2018 at 13:51 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  5. Zabudowa poddasza

    Szczęśliwie przed jesiennymi ulewami izolacja balkonów została ukończona.
    Prace z zewnątrz budynku przeniosły się do jego środka.
    Po pianowaniu poddasza postanowiłem zwiększyć grubość izolacji o 15 cm na skosach i pod stropikiem jętkowym ułożona została wełna w dwóch warstwach 2*18 cm (w obu przypadkach Super-mata). Zanim to zrobiłem upewniłem się czy aby łączenie pianki OK nie okaże się zgubne dla poddasza. O pomoc w obliczeniu punktu rosy zwróciłem się ...

    Updated 30-11-2018 at 13:52 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, isover, knauf, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
Strona 1 z 17