dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z69 - dom na działce z dużym spadem

Nauka układania płytek

Oceń ten wpis
Postanowiłem, że płytki w domu ułożę sam....
Za nauczycieli wiozłem ojca i teścia i w sobotę po południu zabrałem się do pracy... ćwiczę na podłodze w piwnicy.... co chwilę zwracano mi uwagi, że to i owo robię źle lub trzeba robić inaczej ale są już pierwsze efekty tak to wyglądało po 2h pracy...
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-02-10 19.41.34.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	49,6 KB
ID:	169306
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar wieslaw_sz_
    Robota zrobiona dobrze. Symetryczne rozmierzenie układanych płytek jest bardzo ważne dla dobrego efektu wizualnego. Nie wiem jakie pomieszczenie łączy ten korytarzyk ale zaczynanie od środka małego pomieszczenia i dalsze układanie w większym jest ryzykowne. Nie wiadomo jak będą się "układąć" płytki w następnym pomieszczeniu. Chyba, że zostało to poprawnie rozmierzone i wiadomo z góry co będzie dalej (jet to bardzo trudne). Układanie w karo jest jednym z najlepszych do zgubienia wszystkich nierówności liniowych i kątowych. Proponuję zrobić szablon, który bardzo ułatwiał rozmierzanie płytek do cięcia. Znacznie przyspiesza pracę i mamy dużo mniej odpadów. Układanie poziome krzyżyków jest trochę ryzykowne. Po wyschnięciu kleju może być wielki kłopot z ich usunięciem (można uszkodzić płytkę). Lepszym sposobem jest umieszczenie 4 krzyżyków pionowo.
  2. Avatar pablomoc
    elegancko, ja wychodze z założenia że wszystkiego człowiek jest w stanie się nauczyć. Ja przy wykończeniówce 95% rzeczy robie sam
  3. Avatar majdzik
    Bardzo fajnie to wygląda, gratuluje
    Ja też mam zamiar płytki układać sam.... przynajmniej w garażu i kotłowni