dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Szalunki z Tworzywa sztucznego

    Cytat Napisał interbis Zobacz post
    ABS SZALUNKI Z TWORZYWA
    Szalunki z tworzywa sztucznego ABS to produkt, który od kilku lat pewna firma wprowadza na polski rynek z dużym sukcesem. System szalunków został przetestowany na różnego rodzaju inwestycjach, począwszy od budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, a kończąc na przejazdach kolejowych, wiaduktach oraz mostach.

    Główną zaletą systemu jest:
    - niewielka waga poszczególnych modułów, która ogranicza koszty logistyki i minimalizuje
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, fundamenty, piwnica, szalunki, żelbet Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,są różne metody iniekcji,drogie i tanie, ja uważam coś wybrać musisz,podaj mi dł.ścian i jej grubość to ci odpiszę o kosztach tym preparatem co ja wykonuję
  3. Popękane tynki :(

    Witajcie w ten piękny słoneczny dzień. Pogoda tak piękna, że postanowiłam przejść się do naszego domu i sprawdzić co tam "słychać" No i niestety wcale nie jest dobrze. Kilka tygodni temu odwiedzili nas znajomi i w związku z tym, że panowie z elektrowni nie spieszą się z założeniem licznika, w dalszym ciągu cierpimy na brak prądu. Tak więc żeby pokazać nasze gniazdko w ruch poszły latarki. Okazało się wtedy, że pęknięć jest znacznie więcej niż mogliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: popękane tynki, tynki kwarcowe, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum