dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nadziemie

    Dawno nic nie pisałem, bo roboty było dużo. Wykonałem nadziemie": ściany parteru i poddasza, strop żelbetowy i więźbę dachową. Miałem nadzieję, że uda mi się jeszcze pokryć płytą OSB do końca roku, ale niestety...
    Najważniejsze jednak, że po 3 miesiącach "walki" doszedłem do tego etapu. Jak zwykle nie obyło się bez komplikacji z wykonawcami, bo oczywiście jak zawsze przy rozmowach umieją wszystko i na wszystkim się znają a potem życie weryfikuje ...
  2. Usługi teleinformatyczne - telekomunikacyjne

    [QUOTE=AlKev][COLOR="#000000"][CENTER][B][SIZE=5]Witamy
    [/COLOR]
    Firma [COLOR="#0000CD"]Alkev[/COLOR]
    [url]www.AlKev.pl[/url]

    - serwis komputerowy
    - sieci telefoniczne i komputerowe
    - naprawa,budowa i przebudowa linii telekomunikacyjnych
    - montaż i serwis
    telewizji naziemnej i satelitarnej
    domofonów i wideodomofonów
    systemów alarmowych
    telewizji przemysłowej CCTV
    automatyki bramowej[/SIZE][/B] ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: automatyka bram, domofon, monitoring, teleinformatyka, telewizja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Markizy, rolety rzymskie, plisy - czym osłonić okna?

    Jeśli okna w naszym domu nie prezentują się najlepiej, nie musimy ich od razu wymieniać. Często nie mamy również takiej możliwości, jeśli np. wynajmujemy mieszkanie. Na szczęście możemy po prostu zawiesić nad swoimi oknami atrakcyjne zasłony. Dzięki temu skutecznie je ozdobimy i upiększymy. Na jakie markizy powinniśmy więc postawić?

    Wszystko zależy od tego, na czym nam najbardziej zależy. Jeśli chcemy uzyskać bezpieczny dom, w którym będziemy czuć się pewnie, postawmy na ...