dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. elewacja w trakcie 3

    szybki update:



    Po lewej stronie linia dachu jest nieco zadarta w górę. To nie błąd wykonawcy

    I później:


  2. Dym w kotlowni , czarna Maz na scianach pieca.....

    Witam wszystkich... Jestem nowy wiec jak napisze cos nie tak to z gory sorkaaa Moj problem jest od dwuch lat kiedy zrobilem co i nowa kotlownie wraz z piecem i kominem. Odrazu powiem ze mam dosyc niski komin a duzy piec. Piec 27kw. a wysokosc komina okolo 6.5m. komin wymurowany na zewnatrz budynku z cegly i wymiarami w srodku 25x25. Nie wiem czy problem nie ktwi w tym ze na koncu murowanego komina mam zalozone 1,5m rury srednicy 15. Musialem dostawic ta rure aby wystawic komin wyzej szczytu dachu ...
  3. z122 - niech się mury pną do góry :)

    Ruszyliśmy z murami Nasz dom nabiera kształtów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	V__91FB.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	284843

    I teraz trzymamy mocno kciuki za pogodę, która nie przeszkodzi ciągnąć budynku w górę Tymczasem mąż zrobił model naszego domu w 3d Fajna opcja, bo już teraz możemy zaplanować urządzanie Jeszcze pewnie nam się to zmieni, ale lepiej zmieniać w programie komputerowym, niż potem denerwować się na żywo
    Tagi - katalog słów kluczowych: z122 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom na podst, projektu Z7 + piętro

    Witam wszystkich forumowiczów

    Zdecydowaliśmy się na budowę , małego przytulnego domku. na podstawie takich projektów jak "delicja" , "z7" i "z91"

    Robimy projekt indywidualny ponieważ , w każdym z powyższych coś ważnego nie grało więc wyciagneliśmy co lepsze i robimy własną koncepcję
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dom, projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Kontrola inspekcji nadzoru budowlanego, co 5 lat ?

    Cytat Napisał Maniek88dm Zobacz post
    Witam, chciałbym dowiedzieć się czy Inspektor Nadzoru Budowlanego ma takie prawo by wymagać od właściciela budynku (ale nie świeżo wybudowanego), co 5 lat przeprowadzania kontroli i protokołów (za które płaci właściciel budynku). ???
    Po przeprowadzonej kontroli nie ma żadnych odstępstw itp., niby wszystko jest w porządku, wszystko legalnie no to po co kontrole co 5 lat ????
    Moja znajoma ma taki właśnie problem, i nie ma pojęcia jak go rozwiązać, powodem jest z
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: co 5 lat, kontrola inspekcji nadzoru budowlanego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum