dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Schody w połowie drogi

    Schody są jeszcze nie skończone, ale w tym tygodniu powinny być już zrobione.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MaleIMG_2400.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	333754Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MaleIMG_2401.jpg
Wyświetleń:	480
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	333755Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MaleIMG_2409.jpg
Wyświetleń:	444
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	333756

    Na szybkiego załatwiamy lustra, bo po zainstalowaniu balustrad będzie ciężko je wnieść. Zatem wtorek - lustra, a środa - balustrady. Do tego w poniedziałek zaczynają montować kuchnię, malować górę na gotowo, podłączać w końcu wodę. Dużo się dzieje.
    Tagi - katalog słów kluczowych: schody, schody dębowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ocieplenie starego domu

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    to co piszę to nie jest wiadomość z kosmosu tylko z 2010roku,można sprawdzić kto osuszał budynki po powodzi w janowcu,góra puławska,okolice wilkowa,i inne
  3. Ocieplenie starego domu

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    znam temat rekupuracji,jakoś ludzi nie przekonało to po powodzi w 2010 r w janowcu np.ja wykonałem swoje tam prace,i jest ok.a była firma z warszawy i tak bardzo chciała ustawić urządzenia do osuszania/rekupuratory/,jakoś nie wyszło.a co myslicie o iniekcji krystalicznej,bo ja już nie wytrzymuję tematu,ludzie kiedyś wykonali tę iniekcję i mają dalej problem po 10 latach wykonałem powtórnie izolację poziomą izomurem,bo ta iniekcja nic nie pomogła ,ale firmy polecają tania metota
    ...
  4. Ocieplenie starego domu

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,własnie czytam to co piszecie, i sobie myślę,chcą zrobić ocieplenie starego domu tak? a co z izolacją,żeby wilgoć nie weszła,lub pojawiły się grzyby to będzie problem,ale dla mnie nie bo przez te błędy mam dużo prac z wilgocią,isię dziwię ,dlaczego firmy nie widzą innych problemów w budowlance,jak coć firma wykonuje i zauważy coś innego niech powie,a nie zakrywa szybko ,aby swoje wykonać i wystawić rachunek.
  5. Stan prawie zamknięty

    Na początku września zgodnie z harmonogramem przyjechały okna.
    Wybór padł na sosnowe 3-szybowe z firmy Słowińscy. Ekipa montażowa ogarnęła temat w jeden dzień mimo tego, że z mojej winy prace nie zaczęły się planowo o 7.00 tylko przed 10. panowie działali szybko i sprawnie a co istotne, dokładnie. Ani ja ani tynkarz który następnego dnia zaczął swoją pracę, nie mieliśmy zastrzeżeń co do montażu.

    Nadchodzi czas wyboru elewacji. Kompletnie ...

    Updated 11-10-2015 at 15:57 by zbigor

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a.jpg
Wyświetleń:	252
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	333692   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	333693   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	c.jpg
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	333694   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	333695   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	e.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	333696