dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dzień 20 zalany strop.

    dnia wczorajszego nie byłem na budowie podczas zalewania stropu ale wszystko przebiegło zgodnie z planem 2 gruchy betonu 18m3 wlane na strop i schody.
    Załącznik 332819Załącznik 332820Załącznik 332821Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151002_164742.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	55,4 KB
ID:	332822

    Jutro kominy
  2. Urlop

    Witam .Dzisiaj mam trochę czasu ,nadrabiam wpisy.
    Urlop wykorzystałem do układania styropianu pod płytę.Fachowcy nie chcieli tego robić ,bo bali się że coś popsują. Pomogli mi tylko jeszcze raz zagęścić pospółkę i ją wyrównać. Pod styropianem położyłem wszystkie przewody elektryczne ,wychodzące na zewnątrz budynku i przewody sterujące.Dodatkowo poprowadziłem 3 peszle w trzech kierunkach ,tak na zapas ,gdyby okazało się w przyszłości ,że trzeba jeszcze coś poprowadzić. ...
  3. Kotłownia

    Witam .
    Nie wszystko jestem w stanie opisać ,brak czasu .Praca na wyjazdach jest męcząca ,krótki jedno -dwu dniowy pobyt w domu i znów wyjazd.Ale pracę powoli posuwają się do przodu ,nie jest to może tempo oszałamiające , ale ja tak to zaplanowałem .Muszę widzieć każdy etap przed jego zakończeniem przez ekipę ,aby póżniej nie było żadnych niespodzianek.
    Udało mi się poprowadzić rury do kotłowni . Wybetonowałem rów szerokości 80 cm i tam puściłem rury. Rury ...