dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Droga dojazdowa

    Temat prosty pod warunkiem, że dom nie jest 70m od drogi. W sumie to też nie jest specjalny problem tylko ta kasa.

    Finalnie wygląda to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	338050

    Miałem szczere intencje, żeby to zrobić tak po ludzku. Zebrać oferty, zlecić, zapłacić i się nie stresować. Niestety, pojechaliśmy na wakacje, wcześniej się wprowadziliśmy i budżet tego nie wytrzymał

    Korytowanie po bardzo korzystnej cenie wykonał znajomy. Szczęśliwie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: droga dojazdowa, lobelia, tłuczń Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. O projekcie

    Witam w drugiej odsłonie. Poprzedni wpis to był mój debiut w jakimkolwiek blogowaniu. Mam nadzieję, że teraz pójdzie z górki.

    Generalnie plan na zimę jest taki, że retrospektywnie nadgonię w blogu czas do stanu aktualnego, a od wiosny będzie dziennik szedł na bieżąco. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    A tymczasem wpis, o którym nie mogłem napisać, że to retrospekcja, bo będzie o projekcie. A projekt póki co był aktualny, nadal jest i mam nadzieję że ...
  3. cham chamowi oka nie wykole :)

    [URL="http://forum.muratordom.pl/member.php?167170-MMichal"]MMichal[/URL]

    Jeszcze kilka słów do ciebie – personalny podróżniku

    Stwierdziłeś że obrażam co rusz kolejnych użytkowników? Mam nadzieje, że nie jesteś produktem nowej matury. Jeżeli nim nie jesteś, to odpowiedzią z mojej strony na te twoje słowa jest trzecia zasada dynamiki niejakiego Izaaka Newtona.

    Kolejny twój akapit.
    Piszesz „porady, które są niezgodne ...
  4. bo nie KAŻDY MODERATOR TO DEBIL - wide finlandia

    [QUOTE=finlandia;6997781]Ogłoszenie porządkowe (będzie usunięte lub przeniesione do innego wątku)
    Panowie, spokojnie.
    Mi nie wypada mi banować osoby, z którą jestem w sporze (także poprzez PW nie możemy dojść do porozumienia z p. Forscherem i to tak delikatnie mówiąc i stoimy na bardzo skrajnych stanowiskach w interpretacji faktów), dlatego poprosiłem o ocenę "sytuacji" innych, bezstronnych moderatorów.
    Kolega prosi o cytaty innych osób które uważają ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: finlandia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ku końcowi budowy - i naszemu :)

    PO ponad dwóch latach od wbicia łopaty jesteśmy już blisko wprowadzenia się.
    Można by już mieszkać, ale im więcej zrobimy teraz tym więcej wypoczniemy później
    Pozostały detale jak malowanie listew, przykręcanie różnego sprzętu , szukanie oświetlenia i tym podobne. Jak zima nie zaskoczy to w tym miesiącu zaczniemy jeszcze pol bruk.
    Trawa rośnie, krzaki również.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151002_170810.jpg
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	338035
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151002_170814.jpg
Wyświetleń:	346
Rozmiar:	99,9 KB
ID:	338036
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151019_205731.jpg
Wyświetleń:	411
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	338037 ...
Strona 1 z 2