dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Parterówka z użytkowym poddaszem przy strumieniu w okolicach Wrocławia

    Oryginalny wpis: 20-11-2016 19:53

    Może mała aktualizacja (podczas pisania odświeżyłem niechcący stronę i
    wszystko poszło w las, więc początek będzie po łebkach).
    Wysłaliśmy zapytanie ofertowe do 3 firm budujących z prefabrykatów (Nowe Domy
    Polska, Nowy Dom i JWBudownictwo) oraz jednej w technologii tradycyjnej
    (Mytkowski). Odpowiedź otrzymaliśmy od dwóch pierwszych, do pozostałych będę
    dzwonił w przyszłym tygodniu by dowiedzieć ...
  2. Parterówka z użytkowym poddaszem przy strumieniu w okolicach Wrocławia

    Słowem wstępu...

    Przymiarki do budowy/zakupu domu planowaliśmy gdzieś za 2-3 lata. Wtem nasz znajomy wyskoczył z ofertą domków od dewelopera (projekt Dom w aurorach Archonu) - stan deweloperski podwyższony, wszystko pięknie i ładnie, ale ceny dla drugiego etapu (dwa etapy po 4 domki) skoczyły z 580 na 640 tysięcy, co wydawało się być odrobinę "za dużo" (działka 800m2). Pojawiła się myśl "A może by tak się wybudować systemem zleconym?" Od słowa ...
  3. Salon

    Moim ulubionym oświetleniem po ledach w łazience, w których zakochałam się bezgranicznie jest żyrandol nad stolikiem kawowym, oczywiście wirtualnym. To Zuma Line Champagne 5, wart swojej ceny i efektu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zwisy w salonie dobre.jpg
Wyświetleń:	654
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	380521

    Na koniec moje wymarzone drzwi do spiżarni z cichym domykiem. Rewelacja, chodzą lekko mimo, że ważą prawdopodobnie ok. 35kg. Zamontowane są na systemie laguna, który zamówiłam z internetu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Drzwi spiżarnia.jpg
Wyświetleń:	585
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	380520 ...
  4. Kuchnia początek

    Zaczęliśmy również składać kuchnię, ale żeby nie było tak pięknie, to okazało się, że gniazdko od zmywarki jest w złym miejscu. Musieliśmy wezwać elektryka żeby je przeniósł, tym sposobem meble nie są złożone do końca. Wyspa będzie przedłużona blatem i zakończona elementem z kamienia. Kamień czeka u kamieniarza, kupiliśmy granit Star Galaxy ze srebrną niką. Oświetlenie zawieszone, okap też gdzieś tam sobie leży, kupiłam Akpo grand 4 90cm czarny. O reszcie sprzętu ...
  5. WC

    WC też wyszło bardzo zadowalająco, zlew oczywiście nie zawieszony bo nie było czasu. Ściana po prawej stronie jest całkowicie bez płytek i wygląda to bardzo dobrze, jak będzie z użytkowaniem, to się zapewne okaże w niedługim czasie. Może nie będzie tak źle, bo łazienka i ów WC są pomalowane tikurrilą Luja.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WC2.jpg
Wyświetleń:	495
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	380510Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WC.jpg
Wyświetleń:	363
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	380511Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WC1.jpg
Wyświetleń:	378
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	380512

    Ledy nad i pod lustrem oraz we wnęce sufitu oraz jedno ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowa gala signum 12, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2