dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. tydzień czwarty - parter jest :)

    Weszliśmy w ekspresowe tempo powstawania domku. Mamy już wymurowane wszystkie ściany parteru ( nośne) i widać już nasze ogromne okna w salonie.
    W piątek zamówiłam strop i prawdopodobnie w środę będzie montowany.

    Niestety z racji projektu mam jakby 3 stropy więc proces będzie tutaj długi i mozolny... ale teriva troszkę przyspieszy sprawę.
    Na razie odpukać wszystko idzie gładko.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcia_*Strumień*zdjęć*—*maj*2014.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	56,3 KB
ID:	263143
  2. Weekendowy have fun - podlewamy strop

    Fajnie jest chodzić po prawie sypialniach fajnie wejść na górę swoimi przyszłymi schodami. Dużo wrażeń dostarcza podziwianie widoków. Szeroki balkon sprawi, że taras będzie przyjemnie zadaszony i będzie na nim się dało wysiedzieć tak w samo południe, jak i w deszczu. Muszę powiedzieć, że to, co widać do tej pory udowadnia nam, że naprawdę wiele spraw przemyśleliśmy na etapie projektu - mam nadzieję, że to wrażenie nie opuści nas do samego końca budowy.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, stan surowy, zalewanie stropu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Jest stryszek !

    - 01-06-2014 - 21:03 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    1 czerwca 2014r.
    To był pracowity weekend. W piątek Śmig zakończył prace nad konstrukcją przyszłego stryszku, a w sobotę........ rozstrzygnięty został konkurs na pomysł umieszczenia płyt OSB na owej konstrukcji. Śmigalska wraz ze Śmigiem okazali się być szczęśliwymi posiadaczami pomysłowego Dobromira. Może ktoś pamięta tę kreskówkę? Pacholę przyjechało na plac budowy z gotowym pomysłem. W kilkanaście minut wzniosło 2 metrowa konstrukcję z europalet, na której ...
  4. I dziejesie nadal - dachówka

    Witamy,
    Kolejny tydzień pogoda nie daje za wygraną. W poniedziałek i wtorek Panom z Mabudo udało się zakończyć prace montażowe a nam udało się skończyć murowanie komina przed przybyciem ekipy dekarza. Przed wtorkową wieczorną ulewą stanęła Wiecha i udało się utwardzić cześć drogi dojazdowej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030213.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	263122Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030218.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	263123
    Szkoda, że nie udało si,ę utwardzić całej drogi przed opadami, bo w środę rano dekarz miał problem ...
  5. 25.05.2014 zasypywanie fundamentów

    wcześniej fundamenty zostały przez mojego mężusia zaizolowane /1x podkład + 2x malowanie/ dwustronnie dysperbitem. Następnie ocieplone /8cm styro fundamentowy, nałożona z zewnątrz folia kubełkowa i zasypane z ubijaniemKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	263116Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	263117Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	263118
Strona 1 z 4