dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowa rozpoczęta

    Witajcie
    Rozpoczęliśmy budowę w sierpniu 2014 i jesteśmy obecnie na etapie wykonywania stropu nad piwnicą.
    A teraz powód dlaczego tak długo się nie odzywałem.
    Forma dziennika budowy jest dla mnie nie do przyjęcia. Jak wchodzę na dziennik to źle mi się robi przy obecnym sposobie jego prowadzenia. Dlatego niniejszym na znak protestu rezygnuję z dalszych wpisów. Właściwie stało się to już rok temu, ale dzisiaj artykuuję powód dla którego tak jest.
    I tutaj ...

    Updated 27-09-2014 at 04:43 by artur.tc

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. moja lucia

    Dzisiaj zamontowali nam szambo i rozparcelowali nadmiar ziemi. Pozbyliśmy się też wcześniejszych górek. )... Teraz jest równiutko i jak postawimy płot i nawieziemy dobrej ziemi będzie można zająć się przedogródkiem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01135.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	281590Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01140.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	281591
  3. Już jakiś czas mieszkamy

    Cytat Napisał Justyna P Zobacz post
    Przeprowadziliśmy się w sierpniu 2013, co prawda od roku 2010 śledzę forum ale zrywy założenia dziennika budowy nie do końca mi wychodziły. Więc pokaże już zamieszkałe nasze wnętrza. Nasza rodzinka to mąż, żona oraz troje dzieci Łukasz 27.01.2009, Tomasz 20.12.2011 oraz nasza księżniczka 08.12.2013. Aby zaprojektować nasz dom przetrzepałam wątki - czego byście nie zrobili, z czego jesteście zadowoleni, głęboko myślałam co mi w życiu przeszkadza, czego potrzebuje i jakie
    ...