dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik andrzejki.

    Tadaam :P
    Przed chwilką spotkała mnie niesamowita niepodzianka mianowicie listonosz przyniósł list a w liście :roll: :roll: :roll: :roll: .................................pełne zaskoczenie :roll: :roll: :roll: ............................... :P etui na klucze od Muratora :P . Juz nawet nie wiem z jakiej to okazji ale bardzo się cieszę :P :P Wspaniale się złożyło bo dziś dostałam pierwsze klucze związane z naszym domkiem a właściwie to klucze od skrzynki przyłaczeniowej ...
  2. Zapiski ze Sprawnej

    Dzień 29, 11.07 Pn

    Dzień powinien być bardzo spokojny.
    Materiały są, ekipa pracuje więc nic ciekawego jak też niepokojącego nie powinno się stać.
    Poranna wizyta i rozmowa z majstrem potwierdziła te przypuszczenia.
    Plan jest następujący:
    dzisiaj i jutro powinni dalej stawiać ściany parteru. W środę potrzebne będą deski do szalunków.
    W czwartek stal do zbrojenia.
    A co dalej, to się okaże.
  3. Dziennik Zielonej

    11 lipca 2005

    "Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni,
    gdy nie ma dzieci w domu ...." - jest taka cisza, że aż świdruje w uszach. :o

    Perspektywa: trzy tygodnie bez naszych pociech. :lol: :D :roll:
    Mamy zamiar w końcu zrobić „malowanie – odnawiające”. Do odnowienia zakwalifikowane zostały: salon (z wyłączeniem niebieskiej ściany), hol na parterze i na poddaszu, klatka schodowa i wiatrołap. Minęły 2 ...
  4. Dziennik Majkiego

    Łikend minął, ja mam skołatane nerwy nadal ...
    Z pełnym zapałem zacząłem kosić trawę w sobotę, przerwał mi na chwilę deszcz, ale szybko przeszedł, chwilę odczekałem i koszę dalej. I co ? Kosiarka się spsuła :evil: :x Kurna myślałem, że zawyję z bólu na zarośniętym polu :evil:
    Kosiarka generlanie działa, odpala, ale nie przechodzi w stan "wyższych obrotów" i po chwili sama gaśnie ... Dziś ojciec ma ją zawieźć do naprawy, to w tygodniu ...
  5. Funio-Misio-Chatka

    Szału ogrodniczego ciąg dalszy :D :
    Od teściów dostałam całą przyczepkę żywopłotu i było co robić.
    Część sadzonek z korzeniami, więc powinny się przyjąc na bank.
    Poza tym - naucinałam sobie milion ( :wink: ) szczepek, które chce ukorzenić. Mam co obsadać - ok. 150 m. A trzeba się szybciutko odgrodzić od sąsiadów, bo z każdej strony jesteśmy widoczni jak na patelni.
    Zaczęliśmy od końca działki (akurat od tej strony gdzie mamy sąsiadów ...