dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Jak już podpowiedziałam w komentarzach na 019 piasek skrywa kostkę brukowa przed wejściem ..... :lol:

    Pora na przemyślenia. Założenia były następujące : zbudować średniej wielkości dom w ciągu roku, za sumę do 200 tys. „ pod klucz ”.
    Od kwietnia budujemy. Jest październik wnętrze pokrywa pierwsza warstwa gipsu.
    Do zrobienia zostało:

    - ocieplenie i tynkowanie zewnętrzne
    - malowanie,
    - kafel kowanie + biały ...
  2. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    W sobotę zaczęliśmy grodzić ja, mój narzeczony i mój tata. Robota szłą do przodu aż się kurzyło. Zdążyliśmy postawić 20 słupków. Nie dało rady więcej bo deszcz zaczął tak siąpić z nieba, ze w końcu poddaliśmy się.
    Chociaż tak sporo zrobiliśmy. Teraz to nawet widać gdzie działka się kończy. Przyszła sobota, również zapowiada się pod znakiem grodzenia, byleby tylko nie padało :-?
  3. DZIENNIK BUDOWY - mdzalewscy

    FUNDAMENTY - 12 250zł

    Roboty początkowe

    - będzie potrzebne drewno i deski, wiec do roboty, pełni zapału zaczęliśmy rozbierać z teściem starą „chałupę”, prawie wszystkie deski, jakie były tam, to zerwaliśmy, ale mamy dużo desek

    - wybudowaliśmy z starych desek barak i prowizoryczny „wychodek”, oraz plac ogrodziliśmy starą pordzewiałą siatką, aby nie wyglądało to za dobrze (nowa siatka = złodzieje) i zabezpieczało ...
  4. DZIENNIK BUDOWY - mdzalewscy

    DZIENNIK BUDOWY

    Witam wszystkich i pozdrawiam.

    TUTAJ UMIESZCZAMY KOMENTARZE: - http://murator.com.pl/forum/viewtopi...=446617#446617


    Troszeczkę o projekcie:

    - projekt indywidualny,
    - powierzchnia użytkowa 242,95 m2
    - technologia 3W na ceramice tradycyjnej, fundamenty również 3W
    - ocieplenie: styropian (ściany) i wełna (dach)
    - dach dachówka

    Budujemy (ja i żona) około 160km
    ...
  5. Babie Lato Bikosy

    Znów opóźnienia w dzienniku :oops:
    Prawie miesiąc minął od ostatniego wpisu. Wiele się zmieniło! Przede wszystkim mój Antoś skończył roczek :lol: :cry: No nie wiem sama cieszyć się czy płakać, że ten czas tak szybko leci. A swoją drogą Antek rośnie a domek już nie :wink: Ale obaj zmieniają się zewnętrznie i wewnętrznie :wink: Ale pokolei.
    Zaczął się kosztowniejszy etap budowania. Na początek elektryka i instalacja alarmowa. Konkurs ofert- czyli standard. ...