dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 sierpień 2003


    doszliśmy z moja połową, ze jednak zaczniemy po wylewkach ocieplac dom..wiec zaczelismy rozgladac sie za drzwiami wejsciowymi.
    Myslałam,ze jak mam jakieś tam pieniadze na drzwi to szybko cos wybiore...hmmm nic bardziej mylnego :(

    drzwi miały byc przede wszystkim bezpieczne wiec antywłamaniowe i w miare zeby wyglądały...
    antywałamaniowe dlatego ze juz widziałam siebie sama w domku niedaleko lasu, bez najblizszego ...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 sierpien 2003

    zakupiłam 15 m3 styropianu i 450 m2 folii grubosci 0,2

    Panowie w liczbie dwóch zabierają sie do roboty.. :)
    Ale budowlaniec i tak mnie ol... bo przysłał swojego syna do styropianu i Pana Grzyba co to nie bardzo :( ale styropian polozyc chyba potrafią???

    czy ja jestem wieczną pesymistką??
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    18 sierpien 2003

    aha zdanie które bardzo polubiłam w ostatnim czasie:

    manometr 3,1 :lol:


    szefo przyjechał, posłuchał , przyznał rację ( mi) umówilismy sie ze po wylaniu posadzek przysle swojego tynkarza i wszystko bedzie super :lol:

    teraz sprawa styropianu: doszłam do wniosku ze budowlancom nazwe ich moimi poprzewracało sie w głowie, nie wiedzą ile brac za to wszystko...
    Umówiłam sie z nimi na rozłozenie ...
  4. Dziennik Ady i Rafała

    A więc:

    Mieszkamy już dwa tygodnie i chociaż nasz dom nie jest kompletnie urządzony no i nie mamy jeszcze gazu ( właśnie trwają wykopy ) to jesteśmy ogromnie zadowoleni. W porównaniu do mieszkania w bloku, dom ( nawet taki nieduży jak nasz ) daje zupełnie inny standard życia. Prywatność, niezależność kontakt z naturą, ogród, po prostu życie stało się z dnia na dzień dużo piękniejsze. Tylko nasze koty nie mogą jeszcze dość do siebie.

    Teraz ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    18 sierpnia 2003


    dzisiaj z moja juz połową czekamy na przyjazd szefa od instalacji do nas na budowe...bo mimo wszystko mamy parę uwag, może nie do wykonanych instalacji...co do estetycznej strony ich dzieła... :-?

    wiem...inni powiedzieli : Teska przesadzasz...ale jak mozna byle jak zaklajstrowac sciany itp...ot tak sobie, nie pozwoliłam im zaklejac dziur w pokojach wystarczy ze zobaczyłam na innych scianach :x