dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    13 sierpien 2003

    pojechałam na budowę...o 19...manometr zatrzymał sie na 2,4 i stoi .. :) swiatełko zapaliło sie w tunelu...
    o 20 zajechał instalator , napompowal do 3 ( mowil ze po co skoro stanelo) ale ja sie uparłam..ma napompowac i juz...wiec mam 3 bary...
    chwile po 20 zajechał własciciel firmy starszy szefo...bardzo nie pwoiem miły człowiek, zaklinał sie ze wszystko jest ok i da mi protokół gdzie potwierdza ze moge lac posadzki a on daje gwarancje ...
  2. Dziennik Honoraty i Maćka

    I tak pełni ufności czekalismy na efekty pracy pani architekt. Zimą tego roku niestety uspilismy czujnośc i zajęliśmy sie bardziej rozwojem fimy i naszego mini biznesiku, a pani architekt wykonywała tak zwane ruchy pozorne...tu cos dorysowła, tam zadzwoniła, zapytała o opinię, efektów nie było...od listopad 2002 niemalze do...marca 2003. Ponieważ latem chcielismy rozpocząć budowę, wiosną chcielismy mieć projekt zamkniety na tip-top! Nietstety znowu poza częściowym podrzucaniem ...
  3. dziennik Moiry

    Dzięki Maluszkowi załapałam kontakt na ekipę wykonującą wylewki. Bardzo dziękuję.
    A teraz właśnie pakuję manatki i wyjeżdżam na urlop.
    Do usłyszenia po urlopie.

    Na urlop z całą rodziną włączając to oczywiście pieski:
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    wiadomosc z ostatniej chwili:

    dostałam wiadomość od budowlańca...na manometrze jest 2,4 od 12 spadło o 1 kreseczke...
    Jade na budowę o 19, to zobacze jak to bedzie :(
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    13 sierpnia 2003


    jest 14 a ja nie byłam jeszcze na budowie....nie ma po co :( wczoraj instalatorzy po raz kolejny byli ustawiac manometr...hmm ustawili o 16 na 2 bary- ok
    o 22 dzwoni do mnie moj budowlaniec ze był w domku sprawdził jest 1,9...ok zimniejszejsza sie woda zrobiła :) o 8 rano było 2,5 :o :o i jest tak do teraz ....czekam na wiadomosc od budowlanca ma wysłać smska ile jest teraz...hmm

    w miedzyczasie nerwowo...naleze do osób ...