dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Buduję

    Jestem cokolwiek wkurzony po dzisiejszej wizycie na placu.

    Pojechaliśmy z kierownikiem żeby sprawdzić wymiary, bo muszę wysłać dokładne wymiary budynku, zmierzone w rzeczywistości - w celu prefabrykacji płyt stropowych filigran.

    Zajechaliśmy, a tam ekipy brak - stoi rozbabrana betoniarka w kawałkach, a raczej tylko jej podstawa. Telefon do majstra wyjaśnił sprawę, rozleciało się łożysko... :( - naprawiają.

    Za to gdy zacząłem szukać ...
  2. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Równocześnie z innymi pracami zaczeliśmy malować ściany. Z racji faktu, iż cekolowane ściany bardzo brudzą i nie dają uroku same w sobie postanowiliśmy jak najszybciej zmienić istniejący stan rzeczy. Kwestia kolorów do poszczególnych pokoi ciągnęła się za nami jak dobre wsłoskie spagetti. Beata już od początku tego roku zastanawiała się: tak czy tak, a może ten kolor tu a ten kolor tu. Ten pokój od południa więc kolor taki a ten od północy więc taki. W końcu kiedy ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    12 sierpnia 2003

    dzisiaj postanowiłam pojechac nad morze....odpoczać bo zwariuję...

    moi budowlancy o 14 doniesli mi ze na manometrze jest 4,6 :( wiec ja za telefon i na plazy darłam sie do instalatora coby w koncy\u traktowali to powaznie...efekt: panowie pojechali na budowe i zmniejszyli cisnienie do 2 barów... :evil: i podobno ma nie spadac...wiecie oszaleje przez te instalacje...

    z wylewka czekam az w koncu manometr stanie :lol: i nie drgnie ...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    11 sierpnia 2003

    po krótkiej acz ostrej wymianie zdan z instalatorami przyjechali odpowietrzac rury...z muchami w nosie, obrazeni...odpowietrzenie zajęło im 30 minut...hmm manometr ustawlili na 5,2 ... :o jeden do drugiego: choc wypalimy papierosa zobaczymut co bedzie....no było...w ciagu 10 minut manometr spadł na 5..podokrecali zawory grzejnikowe...i zalecenia trzeba zerknąc jak nie bedzie goraco...okolo 22...ok poprosiłam budowlanców ktorzy spia wyzej..zeby podeszli...o ...
  5. Dziennik Jeziera

    Avid. Moja budowa rzeczywiście jest nudna. W zasadzie nic się przykrego nie dzieje. Wykonawcy wywiązują się z terminów, a ja nie mam większych zastrzeżeń do ich pracy. Gdzie buduję można zobaczyć tutaj:
    http://www.szalega.com/Forum/mapa.html
    Ale następne komentarze poproszę pisać tutaj:
    http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=10987

    A co na budowie?
    Dzisiaj podziękowałem za pracę tynkarzom. Dwie osoby wykonały tynki w 8 dni (w sumie 465m2). Jestem ...