dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pablitox - Dziennik

    Wczoraj byl geodeta - po 2 godzinach budynek byl wytyczony - 600zl.
    Robotnicy zaczeli od wtorku kopanie fundamentow. Dzis wykopy juz byly skonczone i zbrojenie przygotowane.
    Jutro o 8:00 przyjezdza beton B-20 do zalania law (164zl/m3 netto).

    CDN...
  2. Dziennik Alicjanki

    Z ŻYCIA DOMOWNIKA – wiosna!

    Mieszkamy już pięć miesięcy! Nawet nie zauważyłam jak to minęło! No i zgodnie z przepowiedniami sąsiada przez te pięć miesięcy nie zrobiliśmy praktycznie nic nowego, oprócz przestawienia nadprogramowej lodówki z holu do pomieszczenia gospodarczego. Nawet nie wszystkie drzwi wewnętrzne mają klamki!

    Po budowie musiałam się jednak zająć wszystkimi zaniedbanymi przez ten czas sprawami: szczególnie zdrowiem dzieci. ...
  3. DARTH MAUL czyli HOME WARS :)

    Witam Witam
    Kiedys zaczałem juz nasz dziennik, ale to było dawno, tak wiec chyba jest juz troszke nie aktualny. Teraz "Empire Strike Back" :smile: No wiec juz na 100 % wiemy, ze zaden tam developer, żadna spółdzielnia ( choc było kilka bardzo atrakcyjnych cenowo propozycji) ale sami postawimy sobie nasz domek. Rozgladalismy sie za działeczkami w okolicach Warszawy. Troche tego zobaczylismy, ale wiadomo jak sie w zimie oglada. Śnieg, lód...bez nart i sanek nie da rady. Tak ...
  4. Dziennik Zielonej

    26 marca 2003
    Urodziła się całościowa koncepcja wykończenia dolnego wc. Tu muszę nadmienić, że w projekcie ATRIUM była duża łazienka na parterze, z której zrezygnowaliśmy a zrobiliśmy oddzielną kotłownię-pralnię, wc i miejsce na szafę wnękową w wiatrołapie. WC ma wymiary 133 na 160 cm, a więc nie jest malutkie. Kibelek podwieszany, umywalka (już kupiona) z zabudową (szafki głębokości 30 cm). Będzie w płytkach w dwóch odcieniach beżu, ciemny + jasny, bez dekorów, ...
  5. Dziennik Bart?omieja

    Wiosna idzie..... nie ma na to rady. :smile:

    Najwyższy czas zaczynać prace na mojej budowie. Jak pisałem wcześniej, zimę spędziłem na

    gorączkowych poszukiwania ekip wszelakiej maści. W wyniku niezliczonych spotkań, rozmów, ustalania, negocjacji oraz dyskusji na forum rodzinnym, udało nam się znaleźć oraz wybrać ekipy (serdecznie dziękuję za polecenie fachowców). Można zatem zaczynać. Z racji ograniczeń budżetowych musieliśmy podzielić tegoroczne ...