dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

*kaalinkaa*

  1. ODYSEUSZ - czyli droga do naszej Itaki..

    tadam !!! :)

    Oto nasza skrzyneczka :D



    Dziś mieliśmy spotkanie z Panem od inst. wod.-kan. C.O i ma nam przygotować wstępną wycenę. Zobaczymy na ile nam wyceni naszą instalację.
  2. ODYSEUSZ - czyli droga do naszej Itaki..

    Z okazji Dnia Matki same dobre wiadomości.

    Mamy już skrzyneczkę prądową na działce (tylko jeszcze jakieś papierki i będzie prąd :)). Podpisana została dziś umowa z ekipą na wykonanie naszego domku (tzn. SSO - bez drzwi i okien - ale z dachem i lukarnami). Mamy decyzję w sprawie kredytu taką pierwszą wstępną :D. Czuję, że coś zaczyna się dziać, hurra :D
  3. ODYSEUSZ - czyli droga do naszej Itaki..

    dawno nie pisałam ale w sumie nie było za bardzo o czym. Już bym chciała zacząć budowę a tu na razie cisza... Przyłącze prądowe ma być w tym tygodniu i w sprawie wodnego też ma się coś ruszyć. Czekamy na decyzję z banku i tu też cisza...

    Więc postanowiłam wkleić chociaż zdjęcia naszej działeczki.

    Te chaszczory to nasz kawałek ziemi

    ...
  4. ODYSEUSZ - czyli droga do naszej Itaki..

    Ślubny nie chce dać się pogonić, wrr jakoś mało przekonująca jestem :P

    A tak poza tym to się wkurzyłam bo oczywiście Pan z banku zapomniał wspomnieć, że to zaświadczenie ma być na ich drukach i takim sposobem czekam do poniedziałku na nowe zaświadczenie.

    Muszę się pochwalić już wiem jakiego psiaka będziemy mieli :) zawsze chciałam golden retrievera ale zmieniłam zdanie teraz marzy mi się beagle. No spójrzcie jaki śliczny :D
    ...
  5. ODYSEUSZ - czyli droga do naszej Itaki..

    Udało mi się dziś pozałatwiać kilka spraw związanych z kredytem. Brr jak sobie o nim pomyślę to mnie ciarki przechodzą, no ale cóż oszczędności takich nie mamy i tylko w taki sposób możemy spełnić swoje marzenie :). Odpis księgi wieczystej jest, moje zaświadczenie o zarobkach będzie jutro a małża pewnie w środę. Jak dobrze pójdzie do końca tygodnia złożymy papierki.

    Przyłącza są w trakcie załatwiania a ekipa ma ruszyć z budową koniec maja/początek ...
Strona 1 z 2