dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na miarę

  1. Dom na miarę

    ps. na działce i drodze dojazdowej rośnie mi w tej chwili półmetrowe zboże
  2. Dom na miarę

    z placu boju
    zdobyłam warunki rozbudowy sieci kanalizacyjnej
    mam pismo z gminy, że nie potrzebuję uzgadniać zjazdu skoro zjazd istnieje
    elektryk za jedyny tysiączek :evil: zrobił nam ponoć część elektryczną instalacji i jego papiery z poprawionymi papierami od architekta są w drodze (na razie w posiadaniu poczty)
    kolega właśnie dostał ode mnie warunki i dziś będzie nam projektował wod-kan i ogrzewanie
    jutro mam nadzieję, że wszystko uda mi ...
  3. Dom na miarę

    u mnie niestety komplikacji ciąg dalszy mam 8 punktów do uzupełnienia/poprawienia do pnb
  4. Dom na miarę

    25 marca sprawdzaliśmy co sie kryje w naszej ziemi, sąsiad przyszedł pytać czy szukamy ropy, na szczęście nie znaleźliśmy, bo utylizacja jest strasznie droga


    a teraz kilka słów o mojej batalii z mediami
    15 marca wystąpiłam o warunki dostarczania prądu, wody i odbioru ścieków
    po miesiącu przyszły warunki z enei razem z umową
    niestety z wodociągów ...
  5. Dom na miarę

    marzenie o budowie było od zawsze, ale dopóki dzieci nie było nasze mieszkanie z osobnym wejściem i ogródkiem na wsi w zupełności zaspokajało nasze potrzeby
    tymczasem dzieci pojawiła sie dwójka i w naszych dwóch pokojach zrobiło się jakby ciasno
    zaczęliśmy myśleć o wykupieniu sąsiadów, potem rozbudowie tego co mamy, stety/niestety okazało się to niemożliwe do wykonania
    zaczęłam więc poszukiwania działki, kryteria mieliśmy proste, dobry dojazd do Poznania, ...