dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ziółkowo

  1. w końcu po zimie- wylewka

    Dawno nie aktualizowałam dziennika poniżej kilka fotek z robienia wylewki
    23.03


  2. ruszamy- wiosna 2011

    no! w koncu- wpierwszy dzien wiosny powrocili murarze na budowe. Dopiero kilka dni temu odmarzła ziemia wiec panowie dzisiaj sie rozejrzeli, jutro zageszczaja i w srode wylewka
    a od poniedziałku mury!! hurraaaa!!!
  3. konczymy mury fundamentowe :)

    Chwilke nie pisalam, a juz, w tzw miedzyczasie Panowie Budowlancy skonczyli 'dokopywac' rowy, wylozyli to chudziakiem, zalozyli zbrojenia, zalali betonem, wylozyli folia izloacyjna i zaczeli murowac mury fundamentowe
    Mysle, ze w tym tygodniu bedziemy mieli skonczone prace
    Nadal obiecuje wkleic zdjęcia
  4. 13 października

    Panowie pinktualnie o 7 dojechali na budowę, wyminili parę słów z kierownikiem budowy i zabrali się do pracy
    Już nie mogę doczekać się efektów, obiecuję wkleic zdjęcia
    Szybko po pracy, albo jeszcze tuż przed końcem pracy, wyskoczę do nich sprawdzić postępy
    podobno w 2 tygodnie mają skończyc
    Niestety tylko fundamenty. Nasz plan aby w tym roku zadaszyc legł w gruzach...
  5. najpier mały update :)

    Zacznę od tego, że mamy naprawdę niewiele szczęścia już na początku budowania, ciągle coś idzie pod górkę , ciekawa tylko jestem, czy na cały proces stawiania domu jest jakis limit 'zdenerwowań', czy zależy od czegoś innego. Bo jeśli jest limit na dom, to my już chyba połowę wyczerpaliśmy... ;/
    jak pisalam wcześniej 'majstry' sie ociągali poważnie, po czym po 3 dniach robienia fundamentów stwierdzili, że odchodza dluga to historia- nie bede sie rozpisywać- ...
Strona 1 z 5