dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

budu

  1. Za duzo ziemi?!

    Ekipka dziś przystąpiła do pracy -o 6.30 . Nie mogę narzekać na nich , oj nie . Ciężko ,sprawnie kopali pod ławy , wszytko było dobrze . O16.30 mój głowny Pan Marurz rzekł-za dużo tej ziemi , zdecydowanie za duzo.Na to jego pomocnik -z cicha -to pakuj w weki.Podoba mi się to, oj podoba i czekam na ciąg dalszy , co jeszcze będzie.
    A jutro betoniara z grucha i beton b20, choc Pan Murarz mówi -bedzie padać . Lubię go -jeszcze , ponarzeka iza mnie i za siebie ...
  2. Juz????

    Chyba cos ruszyło sięDziś geodeta ,jutro przychodzi Pan Murarz z ekipką, będą robić zbrojenie. W koooooooooońcu . Bo przestało padać .Zrobię zdjęcia i to upamiętnie, w razie czego-czyli gdyby znowu zaczęło padać.Ustalamy wszystko, kolor dachówki, elewację, koszty Wm z rekuperatorem i GWC, rod zaj okien. Ale będzie , a pieniadze juz płyną jak rzeka -wezbrana.Pan Murarz chce taniej wody do picia , bo pracodawca ma zapewnic . Uśmiałam się , może i ma , tylko tem . ...
  3. Dzienniczek

    Dół pod piwnice wykopany, pan Koparkowy sprawił się , że hej .Nie moge tego powiedzieć o pogodzie. Bo od 3(słownie trzech tygodni) leci coś z chmur..Ale w środę maja zacząc , zbrojenie, , bloczki . w czwartek beton B20 . Tylko to już było dwa tygodnie temu , a w zasadzie miało być, ale spadł deszcz i podała do wczoraj. Może w końcu zaczną, bo ma już wszystko , ogrodzenie, wodę ze studni wierconej , prąd , gaz,bloczki fundamentowe, podstawową wiedzę, nie mam tylko ...

    Updated 03-08-2011 at 21:17 by budu

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum