dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

domek-indywidualny

  1. niskie okno w kuchni - jaka decyzja ???

    Cytat Napisał agamek Zobacz post
    Witam forumowiczów. Jeszcze do końca nie odnalazłam się na forum ... dziennik już założony ... mam jednak nadzieję, że piszę w odpowiednim do tego miejscu. Mam pytanie do użytkowników kuchni z niskim oknem tj. ok 60 cm. Na chwilę obecną okno w kuchni mam wysokie na 1,50 , chcę je jednak obniżyć - cały czas zastanawiam się czy zrobić je równo z blatem czy jednak podnieść na wysokość 1,1m, zaznaczam, że zlew zaprojektowałam pod oknem, bardzo proszę o opinie użytkowników
    ...
  2. ... dom w pełnej okazałości ..

  3. dachówka - creaton domino

    Gorąco polecam Pana od dachu - jest rewelacyjny jeśli chodzi o te dachówkę ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7912.JPG
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	228576  
  4. więźba ...

  5. pierwszy wpis......

    Witam. Już od dawna nosiłam się z zamiarem założenia dziennika, nigdy jednak
    (zwłaszcza w trakcie budowy) nie było na to czasu. Teraz jednak pojawia się wiele pytań i wątpliwości więc mam nadzieję skorzystać z forum. Historia domu jest krótka: marzec - szybka decyzja że budujemy, kwiecień maj: projekt w moim wykonaniu, instalacje mąż, konstrukcja koleżanka, czerwiec: pozwolenie na budowę, lipiec: start z budową, listopad: koniec budowy - stan surowy, okna zabite deskami ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: indywidualny, mały dom Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum