dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

M-131 moje miejsce

Pierwszy wpis będzie z tych banalnych. Po wielu burzliwych dyskusjach, przeglądzie setek katalogów z projektami, podejmowaniu decyzji o projekcie, później jej zmianie, weryfikacji w rzeczywistości, na mapie, sprawdziwszy strony świata i odkrywszy nasze potrzeby (z uwzględnieniem aspektu finansowego) WYBRALIŚMY!!

To M-131 z pracowni Konrada Matuszewskiego.

Dla nas akuratny, ma niemal wszystko czego potrzebujemy. Jak narazie zrobiliśmy jedną zmiankę w projekcie- wykusz out! Co będzie później, zobaczymy

http://www.najciekawszeprojekty.pl/projekt/km-763/m-131

pomimo kilkuletniego bywania na forum, nadal nie wiem jak wstawić zdjęcia...poduczę się i w kolejnej odsłonie pochwalę się moim kawałkiem ziemi

  1. M-131 moje miejsce

    Pierwszy wpis będzie z tych banalnych. Po wielu burzliwych dyskusjach, przeglądzie setek katalogów z projektami, podejmowaniu decyzji o projekcie, później jej zmianie, weryfikacji w rzeczywistości, na mapie, sprawdziwszy strony świata i odkrywszy nasze potrzeby (z uwzględnieniem aspektu finansowego) WYBRALIŚMY!!

    To M-131 z pracowni Konrada Matuszewskiego.

    Dla nas akuratny, ma niemal wszystko czego potrzebujemy. Jak narazie zrobiliśmy jedną zmiankę w projekcie- ...

    Updated 03-07-2011 at 16:19 by gosja

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum