dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody do współpracy z pompą ciepła

    Cytat Napisał PetroConsul Zobacz post
    Witam

    Pompa Ciepła podgrzewa CO i CWU do 45oC w zbiorniku 300 l. Tu jest OK (prysznic, kuchnia i czasami wanna) jednak w wannie chcę mieć możliwość "gorących dolewek". Wymyśliłem sobie, że zainstaluję pod wanną elektryczny przepływowy podgrzewacz na 230 V, który już wstępnie podgrzaną wodę ok. 45oC jeszcze trochę podgrzeje do ~ 70oC +, żona lubi poleżeć w wannie, a woda stygnie.
    Problem polega na tym, że w specyfikacjach różnych podgrzewaczy
    ...
  2. Dzialka

    27.09.2014 zakup działki

    Działka cale 421 m2. Jak na polskie warunki śmiesznie, ale tu nie kosztuje ona 100pln/m2.
    Działka jest w miarę kwadratowa, z lekkim nachyleniem w stronę południowa. doprowadzone są media (bez gazu).
    Jedyny minus (oprócz ceny): kiedyś tam był karmaniolom ale 50 lat temu został zasypany, na szczęście materiałem nieorganicznym.

    Planuje wybudować typowy dom jednorodzinny, co do technologii jeszcze nie wiem, na to ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: murowany, niemcy, niemczech, prefabrykowany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzialka2.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	283010   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzialka.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	283011   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sasiad_Danwood.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	283012  
  3. c.o. i hydraulika

    Cytat Napisał radek191 Zobacz post
    witam wszystkich mam pytanie odnosnie robocizny z materiałem za podłaczenie grzejników 6szt. i w łazience kibel wanna prysznic umywalka i pralka. kuchnia zlew i zmywarka. to wszystko jest na poddaszu. ten sam hydraulik bedzie robił co kiedys pare lat temu.piony sa juz na poddaszu wypuscił je kiedys a teraz chciałem dokonczyc poddasze i nie wiem jakie beda koszta. instalacja z pcv.prosze o odpowiedz i z góry dziekuje!
  4. Więźba,dechy,deseczki.. .. i wiecha !!! cz. II

  5. płytki

    Dawno nie było wpisów. Wewnątrz już stan wykończony ale uzupełniam chronologicznie:
    KuchniaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0186.jpg
Wyświetleń:	377
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	282948 SalonKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0183.jpg
Wyświetleń:	374
Rozmiar:	75,8 KB
ID:	282949 cokoły miały być z listew przypodłogowych ale jak nasz glazurnik zrobił kilka metrów na próbę to nam się to spodobało, a że płytki 15 x 60 to krojąc na pół wychodził ładny cokolik 7,5 cmKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0185.jpg
Wyświetleń:	356
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	282950 Wiatrołap Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0225.jpg
Wyświetleń:	352
Rozmiar:	82,2 KB
ID:	282951 Kotłownia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0228.jpg
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	282952
Strona 1 z 2