dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Janusz75

  1. M20 - niedzienny dziennik:)

    Wrzucam jeszcze parę zdjęć z tynkowania (ostatni dzień prac). Generalnie to jesteśmy zadowoleni z efektów pracy ekipy pana Majewskiego. Polecano go już tutaj na forum wielokrotnie i podpisuję się pod tym obiema rękoma. Wprawdzie panowie z rozpędu zatynkowali podejścia wody w kilku miejscach, ale z tym damy sobie radę :) Najważniejsze, że ściany proste :) Przed przystąpieniem do prac zabezpieczyli okna, rury na podłodze i folię dachową na poddaszu przed pobrudzeniem. A na koniec ...
  2. M20 - niedzienny dziennik:)

    Wyglądam ostatnio jak Dama Pieńkowa z Twin Peaks, tylko zamiast pieńka targam ze sobą kawałek parkietu, który mi podarował sprzedawca :) Piękny jest ten orzech amerykański...

    Dziś koniec tynków, rano pojechaliśmy na budowę zrobić odbiór. Panowie robią ostatnie popraweczki, docierają tu i ówdzie, a jutro rano specjalny transport zabierze ich na kolejną budowę. Zupełnie inaczej wygląda teraz dom w środku, większy się wydaje, jaśniejszy... i w ogóle tylko się ...
  3. M20 - niedzienny dziennik:)

    Dylematy podłogowe... Jeśli płytki Trend Stone to jak je ułożyć... Jest kilka pomysłów, ale nie umiem wybrać. Może format 60x60 to nie jest najlepszy pomysł w przypadku małych pomieszczeń? Może inny format? To kilka pomysłów na płytki w formacie 60X60:



    ...
  4. M20 - niedzienny dziennik:)

    Oj sierotka marysia ze mnie, napisałam się, napisałam, o płytkach chciałam wieściami się podzielić, kliknęłam coś przypadkiem, najpewniej jakieś delete i ... drugi raz nie chce mi się pisać :) Może jutro natchnienie wróci:)
  5. M20 - niedzienny dziennik:)

    Dziś od rana siedzę w Płocku i podglądam wywiady grupowe zza lustra weneckiego, a że wi-fi tutejszego ratusza sięga do fokusowni to dlaczego by przy okazji nie dorzucić kilku fotek...

    Domek jest po trasie, wiec postanowiłam zajrzeć jak sobie tynkarze radzą, bo wczoraj nie byłam. Wchodzę i co na dzień dobry? Otynkowali mi spodnie :) Piękna obrzutka na dżinsach wyszła i lakierek jeden też nieźle wyciapany :) Ładne powitanie 8)

    Wrzucam koncepcję kominka. ...
Strona 1 z 10