dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Lato jakieś chłodne, zróbmy sobie kominek...

    No to robimy
    A w tym samym czasie wciąż się robi elewacja.... ta pogoda :-/
    No i jeszcze sufity, gładzie, płytki.... Właściwie dużo się robi

    Updated 23-06-2015 at 23:38 by goja74

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FOT8F86.jpg
Wyświetleń:	337
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	321906   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FOTCF44.jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	321912   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1638.jpg
Wyświetleń:	295
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	321913   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1636.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	321914  
  2. Zacznijmy od początku

    Witam wszystkich forumowiczów

    Postanowiłem założyć tego bloga z tegoż powodu iż jakiś czas temu w głowach mojej i małżonki zrodził się świetny pomysł a mianowicie budowa własnego domu w Polsce
    Od prawie 10 lat mieszkamy za granicą i za każdym razem kiedy byliśmy na wakacjach w Polsce odzywał się ten wielki sentyment i to poczucie że to jednak tu jest nasze miejsce dla nas i dla naszych małych łobuzów . Tak też więc zaczęliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: archetyp, budowa samemu, magnus Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Kolejna próba wstawienia zdjęcia zakończona sukcesem !!!

    Moi Drodzy Forumowicze!
    Oto w końcu udało mi się załączyć zdjęcie
    Było tak jak myślałam, po prostu za duży plik..... te dzisiejsze aparaty .... za dobre zdjęcia robią.....
    ale wracając do mojej budowy tak oto prezentuje się moja działka ( tu akurat na zdjęciu pasek tylko do taśmy się załapał) ale te widoki na polanę !!!!!!
    Cała działka ma 31 a. jest położona na uboczu, a ta piękna polana to tereny Lasów państwowych..... więc sąsiada ...
  4. mamy projekt

    ... mamy już projekt naszego domku... hurrra!!!!! nadal czekamy na mapkę... ale już jesteśmy po pierwszej rozmowie z budowlańcem (wycenił fundamenty ściany nośne i działowe oraz więźbę na 26 tys. - myślę że dość przyzwoicie ale będziemy próbowac dalej). wstrzymujemy się też do zmiany przepisów prawa budowlanego aby budować składając zgłoszenie a nie czekać kilka miesięcy na pozwolenie na budowę... a co wyjdzie.... zobaczymy