dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dachówka

    przyszło nam zmierzyć się z dachówką. Wstępne założenia:
    - ceramiczna
    - płaska
    - odcienie szarości i czerni

    Pierwotne typy:
    1. Creaton Domino - kolor łupka albo szary
    2. Rupp Ceramika Turmalin - kolor antracyt

    Potem okazało się, że Creaton Domino pojawi się w Polsce dopiero w nowym roku, więc odpadł.
    Doszła natomiast

    3. Nelskamp Nibra G10
    4. Meyer Holsen Piano

    Turmalin wychodził ok. ...
  2. 13 października

    Panowie pinktualnie o 7 dojechali na budowę, wyminili parę słów z kierownikiem budowy i zabrali się do pracy
    Już nie mogę doczekać się efektów, obiecuję wkleic zdjęcia
    Szybko po pracy, albo jeszcze tuż przed końcem pracy, wyskoczę do nich sprawdzić postępy
    podobno w 2 tygodnie mają skończyc
    Niestety tylko fundamenty. Nasz plan aby w tym roku zadaszyc legł w gruzach...
  3. najpier mały update :)

    Zacznę od tego, że mamy naprawdę niewiele szczęścia już na początku budowania, ciągle coś idzie pod górkę , ciekawa tylko jestem, czy na cały proces stawiania domu jest jakis limit 'zdenerwowań', czy zależy od czegoś innego. Bo jeśli jest limit na dom, to my już chyba połowę wyczerpaliśmy... ;/
    jak pisalam wcześniej 'majstry' sie ociągali poważnie, po czym po 3 dniach robienia fundamentów stwierdzili, że odchodza dluga to historia- nie bede sie rozpisywać- ...
  4. fejsbók

    W ferworze mojego ostatniego kolorowego wpisu (o ten chodzi) zapomniałem napomknąć, że nasz blogasek został uzbrojony w konto na Facebooku. Wprawdzie nie jestem wielkim fanem tego wynalazku, ale pewnie niektórym z Was łatwiej będzie w ten sposób śledzić to co się u nas dzieje. Tutaj jest to cudo. Popraszam do polubienia.

    Z nowinek budowlanych:
    1. Mamy rozszalowany strop i całą resztę betonów. Domek nabiera kształtów, w środku zrobiła się przestrzeń. Jesteśmy gotowi ...
  5. Dom marzeń Diuna III z domusa

    Cytat Napisał Tom Bor Zobacz post
    Podobno jutro może będzie wylewny strop na 2 poziomie domku.obbbyyyy